Parametry k Beko WMB 61232 CS PTM
| Příkon | |
| Energy efficiency class (old) | A++ |
| Roční spotřeba energie při praní | 164 kWh |
| Roční spotřeba vody při praní | 8800 l |
| Spotřeba energie | 0.75 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 40 l |
| Třída energetické účinnosti | A++ |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 450 mm |
| Hloubka balení | 515 mm |
| Hmotnost | 62,0 kg |
| Hmotnost včetně balení | 63,0 kg |
| Šířka | 600 mm |
| Šířka balení | 650 mm |
| Výška | 840 mm |
| Výška balení | 880 mm |
| Ergonomie | |
| Ochrana proti přetečení | Ne |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Model | Volně stojící |
| Provedení | volně stojící |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Vestavěný displej | Ano |
| Výkon | |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu | 185 min |
| Hlučnost | 59 dB |
| Hlučnost praní | 58 dB |
| Kapacita bubnu | 6 kg |
| Maximální doba cyklu | 185 min |
| Maximální otáčky | 1200 ot/min |
| Počet programů | 15 |
| Třída účinnosti mytí | A |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Úroveň hluku (při točení) | 72 dB |
| Washing programs | Hygiene/anti-allergy, Černá, Bavlna, Eko, Ručně, Vlna, Intezivní/outdoor, Sport, Umělé hmoty |
| Programy praní | |
| Program praní - alergie | Ano |
| Program praní - bavlna | Ano |
| Program praní - černé | Ano |
| Program praní - intenzívní / outdoorové oblečení | Ano |
| Program praní - sportovní | Ano |
| Program praní - syntetické | Ano |
| Program praní párou | Ne |
| Program praní vlny | Ano |
| Program ručního praní | Ano |
| Program sušení - eco | Ano |
Popis Beko WMB 61232 CS PTM
Automatická pračka předem plněná
Energetická třída A++
Třída účinnosti praní A
Odstřeďování : 1200 ot./min
Kapacita prádla : 6 kg
Spotřeba el.energie 164 kWh/ rok
Spotřeba vody 40 litrů
15 programů - český popis na ovládacím panelu
Bavlna, Bavlna Eco, BabyProtect, Mini, Mini 14, Sport/ Outdoor,
Jemné, Máchání, Odstřeďování+Vypouštění, Ruční praní, Vlna,
Tmavé, Košile, Mix 40, Syntetika
Přídavné funkce: Předpírka, Express (rychlé praní)
PET program na odstraňování zvířecí srsti
Odložený start 0-19 hod
S-shape boční stěny pro zvýšení stability
Dětský zámek
Volitelné otáčky
Hi tech topné těleso
Hlučnost praní/ odstřeďování: 59/ 72 dB(A)
Rozměry VxŠxH 85x60x45 cm

