Parametry k Gallet Verdun ASP 618 WP
| Příkon | |
| Maximální příkon | 1200 W |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 275 mm |
| Hloubka balení | 310 mm |
| Hmotnost | 6,0 kg |
| Hmotnost včetně balení | 7,2 kg |
| Šířka | 365 mm |
| Šířka balení | 500 mm |
| Výška | 245 mm |
| Výška balení | 300 mm |
| Vzhled | |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 1 l |
| Typ nádoby na prach | bezsáčkový |
| Typ trubice | kovová teleskopická |
| Ergonomie | |
| Regulace výkonu | na vysavači |
| Výkon | |
| Hlučnost | 80 dB |
| Pracovní dosah | 8 m |
| Třída reemise prachu | C |
| Třída účinnosti vysávání koberců | C |
| Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlah | A |
| Vysávání | suché |
| Vzduchový filtr | HEPA 1 ks |
Popis Gallet Verdun ASP 618 WP
Bezsáčkový podlahový vysavač Gallet ASP 618 disponuje ECO motorem o příkonu 1200 W a transparentní zabudovanou nádobou na prach o objemu 1 l, která nahradí běžné prachové sáčky a akčním rádiusem 8 metrů. Kvalitní filtraci zajišťuje účinný HEPA filtr.
V balení najdete toto příslušenství: univerzální podlahovou hubici s výsuvným kartáčkem - pro vysávání na kobercích i na hladkých podlahách. Turbokartáč pro účinné vysávání koberců, polštářovou a štěrbinovou hubici a kartáček.
K dostání je také v modré barevné variantě.



