Recenze AEG Lavamat L85470SL

931001 348
93 %
recenze
  • náplň 6,5 kg při hloubce 45cm
  • nízká hlučnost
  • příznivá cena
Alza.cz
12 990 Kč
Skladem

Recenze pračky AEG Lavamat L85470SL

Pračka AEG L85470SL je nejlépe vybavenou pračkou značky, s hloubkou jen 45 cm , která je určena i pro malé koupelny. Náplň pračky je však 6,5 kg a velký buben v malém těle umožní vyprat i deky nebo spací pytle.

Ovládání této pračky je jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Pračka má centrální volící kolík pro výběr programu a ovládací tlačítka pro nastavení funkcí pračky. Dobře viditelný velký lcd displej, který zobrazuje nastavené hodnoty.

Jak již je u praček značky AEG známé, jsou vybaveny množstevní automatikou, která vždy přizpůsobí prací program právě pranému prádlu dle jeho hmotnosti a druhu tkaniny.

Srdce pračky tvoří tzv. invertor motor, který je bezuhlíkový a výrobce na něj poskytuje prodlouženou záruku. Díky tomuto motoru má pračka nízkou hlučnost, která vás nebude rušit při domácích činnostech.

Pračka získala stříbrná certifikát woolmark, který garantuje, že vaše prádlo bude vždy dokonale vyprané a bude s ním zacházeno šetrně.

Tato pračka vás nepřekvapí žádnými oslnivými technologiemi, jedná se však o pračku, která má své výhody jinde. A to zejména ve velké náplni prádla při malých rozměrech, kvalitní a bezproblémový motor pračky, jednoduché ovládání bez zbytečných nastavení. Pokud chcete pračku, která vás nikdy nezklame, a chcete mít vždy dokonale vybrané prádlo, je přesně tento model určený pro vás.

Continental PremiumContact 7 | Test epilátorů | Tomáš