Parametry k BEKO BDFN26550XP
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 600 mm |
| Hloubka balení | 661 mm |
| Hmotnost | 46,8 kg |
| Hmotnost včetně balení | 49,2 kg |
| Šířka | 598 mm |
| Šířka balení | 644 mm |
| Výška | 850 mm |
| Výška balení | 889 mm |
| Příkon | |
| Energy consumption per 100 cycles | 65 kWh |
| Energy efficiency scale | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 37,9 |
| Maximální zátěž (připojeno) | 2100 W |
| Proud | 10 A |
| Spotřeba | 1800 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Spotřeba energie na cyklus | 0,654 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 8,9 l |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Vzhled | |
| Appliance placement | Stojací |
| Barva dveří | Nerezová ocel |
| Barva kontrolního panelu | Šedá |
| Materiál vany | Nerezová ocel |
| Nastavitelná výška horního koše | Ano |
| Nastavitelné výšky horního koše | 3 |
| Počet polic, které jsou součástí | 2 |
| Počet přihrádek | 2 košík/košíky |
| Připraveno na zakázkové panely | Ne |
| Systém sušení | Statické |
| Typ displeje | LED |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Typ příborové přihrádky | Zásuvka |
| Velikost produktu | Plná velikost (60 cm) |
| Vestavěný displej | Ano |
| Wi-fi ovládání | Ne |
| Výkon | |
| Automatické rozpoznávání náplně | Ano |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu | 241 min |
| Funkce AquaSensor | Ne |
| Funkce Aquastop | Ne |
| Funkce Fast+ | Ano |
| Funkce SelfDry | Ano |
| Funkce tabletového mycího prostředku | Ano |
| Hlučnost | 40 dB |
| Mycí programy | Delicate 40°C, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Mini, Quick&Shine |
| Noise emission class | B |
| Odložený start | 24 h |
| Počet programů | 6 |
| Počet sad | 15 jídelních sad |
| Počet zón ostřiku | 3 |
| Poloviční výkon | Ne |
| Teplota (max) | 70 °C |
| Ergonomie | |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Dávkovací asistent | Ne |
| Dětský zámek | Ano |
| Indikátor leštidla | Ano |
| Indikátor připravenosti | Ano |
| Indikátor soli | Ano |
| LED indikátor průběhu programu | Ne |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Podlahový světelný indikátor | Ne |
| Samočisticí filtr | Ne |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Technické detaily | |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
Popis BEKO BDFN26550XP
Myčka BEKO BDFN26550XP:Myčka nádobí BEKO BDFN26550XP šetří čas i námahu při každodenním mytí nádobí. Nabízí moderní technologie pro zářivě čisté výsledky, důkladné sušení a pohodlné ovládání. Díky chytrým funkcím se přizpůsobí aktuálním potřebám – od rychlého programu přes úsporný režim a tichý provoz až po flexibilní prostor pro větší množství nádobí. Klíčové vlastnosti myčky BEKO BDFN26550XPPowerIntense – důkladné mytí s čtyřmi rotačními ramenySensorAdapt s AI – automatické přizpůsobení cyklu podle znečištěníTargetDry – chytré sušení s úsporou až 25 % energieSilentWash – tichý provoz s nižší hlučnostíSteamGloss – parní leštění sklenic bez šedého povlakuSelfDry – automatické otevření dveří pro rychlé sušeníFlexibilní třetí přihrádka – více místa pro příbory, hrnky i delší náčiníQuick&Shine – kompletní cyklus mytí a sušení za 58 minutFast+ – zrychlení programů až o 50 %ProSmart invertorový motor – tichý, úsporný a odolný *Na základě testování třetí stranou oproti technologii CornerIntense, program...










