Parametry k BEKO Beyond BDIN16430
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 550 mm |
| Hloubka balení | 661 mm |
| Hmotnost | 39,5 kg |
| Šířka | 598 mm |
| Šířka balení | 644 mm |
| Výška | 818 mm |
| Výška balení | 859 mm |
| Příkon | |
| Energy consumption per 100 cycles | 85 kWh |
| Energy efficiency scale | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Spotřeba energie na cyklus | 0,849 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 9,9 l |
| Třída energetické účinnosti | D |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Vzhled | |
| Appliance placement | Plně vestavěné |
| Materiál vany | Nerezová ocel |
| Nastavitelná výška horního koše | Ano |
| Nastavitelné výšky horního koše | 3 |
| Připraveno na zakázkové panely | Ano |
| Systém sušení | Statické |
| Typ displeje | LED |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Typ příborové přihrádky | Košík |
| Uchycení dveří | Standardní |
| Velikost produktu | Plná velikost (60 cm) |
| Vestavěný displej | Ano |
| Zabudovaný změkčovač vody | Ano |
| Výkon | |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu | 240 min |
| Doba cyklu (rychlý program) | 58 min |
| Funkce Aquastop | Ano |
| Funkce SelfDry | Ano |
| Hlučnost | 45 dB |
| Mycí programy | Auto, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Mini, Quick&Shine |
| Noise emission class | C |
| Odložený start | 9 h |
| Počet programů | 6 |
| Počet sad | 14 jídelních sad |
| Skleněná ochrana | Ano |
| Zpoždění startu (min) | 3 h |
| Ergonomie | |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Nastavitelné nohy | Ano |
Popis BEKO Beyond BDIN16430
Vestavná myčka BEKO Beyond BDIN16430:Beko BDIN16430 je plně integrovaná myčka nádobí o šířce 60 cm, která pojme až 14 sad nádobí, takže zvládne každodenní provoz i ve větší domácnosti. Nabízí 6 mycích programů včetně automatického, intenzivního i rychlého Quick & Shine (58 minut) a přídavných funkcí, jako je hygienické mytí HygieneIntense nebo automatické pootevření dveří SelfDry pro rychlejší sušení. Panty SlidingFit usnadní vestavbu do kuchyní s nízkým soklem (včetně Ikea), světelná signalizace LedSpot na podlaze ukáže, kdy právě myje, a vnitřní uspořádání se sklopnými držáky a posuvným košíkem na příbory se snadno přizpůsobí aktuální náplni. Energetická třída D, spotřeba vody 9,9 l na cyklus a hlučnost 45 dBA zajišťují úsporný a zároveň tichý provoz. Klíčové vlastnosti vestavné myčky BEKO Beyond BDIN16430Automatické otevření dveří SelfDry – rychleji suché nádobíSlidingFit – pro dlouhá dvířka a nízký sokl, vhodné i pro kuchyně IkeaHygieneIntense – hygienicky čisté nádobí až na 99,99 %Quick & Shine program –...





