Recenze Beko Superia WMY 71243 CS PTLMB1

831001 98
83 %
recenze
  • příznivá cena
  • české popisky pračky
  • záruka 10 let na motor
  • Vyšší hlučnost
  • Citlivá dotyková tlačítka
  • Vyšší hmotnost pračky
kasa.cz
9 990 Kč
Skladem

Recenze pračky Beko Superia WMY 71243 CS PTLMB1

Tato pračka Beko patří mezi střední třídu praček, je tak určena pro méně náročné zákazníky, kteří chtějí pračku za rozumnou cenu.

Pračka se ovládá velkým otočným ovladačem pro výběr programu. Další volby jsou umístěny na dotykových tlačítkách pod velkým a dobře čitelným LCD displejem. Popisky pračky jsou v českém jazyce.

Pračka je taktéž vybavena invertorovým, bezuhlíkovým motorem, na který výrobce poskytuje záruku 10 let. Tento motor nabízí úsporu energie a nízkou hlučnost. Zajímavou součástí je topné těleso potažené tenkou vrstvou niklu proti ukládání vodního kamene, pokud pak máte středně tvrdou vodu nebude nutné používat změkčovače.

Ze zajímavé výbavy bych rád uvedl u této pračky funkci, která odstraní srst a chlupy domácích mazlíčků z prádla a prádlo je pak dokonale vyprané díky speciálním pohybům bubnu. Dále u této pračky naleznete program pro praní vlny a speciální program pro vyprání lehce zašpiněného prádla, který je úsporný. Množstevní automatika, která určí spotřebu vody a elektrické energie je již samozřejmostí.

Celkově je tato pračka určena pro méně náročného zákazníka a méně časté praní. Pokud perete denně určitě zvolte modely premiových značek, kde je kvalita použitých materiálů lepší a celkové zpracování výrobku kvalitnější.