Beko Superia WTV 8735 XC0ST

Parametry k Beko Superia WTV 8735 XC0ST

Příkon
Roční spotřeba energie při praní177 kWh
Roční spotřeba vody při praní9900 l
Spotřeba vody na cyklus45 l
Třída energetické účinnostiA+++
Hmotnost a rozměry
Hloubka540 mm
Hloubka balení600 mm
Hmotnost71,0 kg
Hmotnost včetně balení72,0 kg
Šířka600 mm
Šířka balení650 mm
Výška840 mm
Výška balení880 mm
Ergonomie
Zbývající čas indikaceAno
Vzhled
Provedenívolně stojící
Systém vkládáníPřední plnění
Vestavěný displejAno
Výkon
Časovač odloženého startuAno
Hlučnost56 dB
Kapacita bubnu8 kg
Maximální otáčky1400 ot/min
Počet programů16
Třída účinnosti mytíA
Účinnost odstřeďováníB
Úroveň hluku (při točení)77 dB
Programy praní
Program praní párouNe

Popis Beko Superia WTV 8735 XC0ST

Program BabyProtect
Beko vyvinulo pro pračky, sušičky prádla i myčky nádobí speciální program BabyProtect. V pračkách svým složením zajistí dokonalé vyprání a vymáchání. Prádlo ze sušičky je čistší a jemnější. V myčkách zajistí hygienickou čistotu kojeneckého nádobí.

AquaFusion
Díky systému AquaFusion je téměř 100% pracího prostředku využito pro praní. Nedochází k jeho ztrátě jako v běžných pračkách, které část pracího prostředku spláchnou s vytékající vodou.

Program Xpress Super Short
Program je určený pro praní lehce zašpiněných tkanin, jako je spodní prádlo a trička a oblečení po jednom použití. Xpress Super Short umožňuje vyprání 2 kg prádla v rozmezí teplot 0 ° C - 30 ° C za pouhých 14 minut.

Program Osvěžení prádla
Tento speciální program zbaví prádlo nežádoucích pachů, například po delším uložení ve skříni, pomocí jemných pohybů bubnu. Výsledkem jsou svěží látky, aniž by bylo nutné je prát.

AquaWave®
Buben AquaWave® se speciální strukturou povrchu dokonale pečuje o vaše oblečení a zároveň ho vypere lépe než běžný buben.

Denní Express
Když potřebujete vyprat hodně prádla za krátkou dobu, můžete se spolehnout na program Denní Express, který vypere plnou kapacitu pračky při 30°C za 28 minut. Ideální pro velké rodiny, které nerady tráví víkend praním.

SteamTherapy®
použitím intenzivní páry tento speciální program narovná pomačkaná vlákna bavlny i syntetiky.

Program Mini 30
Tento program je určen pro praní mírně znečištěného prádla. Vyperete do 30 minut při 30 ° C, což šetří čas a energii.

ProSmart™ invertorový motor s 10 lety záruky
Registrujte do 90 dní od nákupu. Formulář otevřete kliknutím na ikonu, nebo na https://extwarranty.beko.com/

Základní parametry Náplň prádla 8 kg Otáčky 1400 ot./min. Hlučnost při praní 56 dB Hlučnost při odstřeďování 77 dB Barva Bílá Spotřeba Energetická třída A+++ -10% Spotřeba vody 45 l Roční spotřeba vody 9900 l/rok Roční spotřeba elektrické energie 177 kWh/rok Výbava BLDC motor ProSmart invertorový motor s 10 letou zárukou Odložený start 0 - 24 hod Hi-Tech topení Zámek Adaptér na tekutý prací prostředek Připojení na vodu Studená S-shape boční stěny pro vyšší stabilitu pračky Aqua Wave vzorek bubnu pro šetrné praní Programy Program BabyProtect Bavlna Bavlna Eco Mini 14/ Xpress Super Short Denní praní Vlna Tmavé prádlo Syntetika Ruční praní Parní program Steam Therapy Aqua 40 °C / 40 min Automatický program Jemné 20 °C Hygiena 20 °C Máchání Odstřeďování a vypouštění Přídavné funkce Předpírka Express Extra máchání Rozměry a hmotnost Výška 85 cm Šířka 60 cm Hloubka 54 cm