Bissell 17132 CrossWave

Parametry k Bissell 17132 CrossWave

Příkon
Typ bateriesíťový 230V
Výkon
Hlučnost80 dB
Vzhled
Odnímatelný ruční vysavačNe
Typ nádoby na prachvodní filtrace

Popis Bissell 17132 CrossWave

Multifunkční čistič 3v1

V jediném kroku vysaje, vytře a vysuší podlahy ve Vašem domě.

BISSELL CrossWave™ je čisticí zařízení 3-v-1 na různé povrchy, které je vytvořené pro naše zaneprázdněné životy. Víceúčelový CrossWave™ současně vysává, myje a pomáhá sušit podlahy - to vše najednou - ať už jde o tvrdé podlahy, dlaždice nebo rohožky! CrossWave™ dokáže dělat všechny tři kroky najednou a je vhodný pro všechny druhy podlah a rohožek ve vaší domácnosti!

Čištění různých typů podlah v jednom kroku. Unikátní válec s kartáčem odstraňuje z podlahy odolnější skvrny a neumožňuje, aby se špinavá voda dostala zpět na podlahu. Digitální dotykové ovládání pro intuitivní a praktické řízení úklidu. Technologie snadného vyjmutí dvojité nádrže - oddělené nádrže na čistou a špinavou vodu eliminují nutnost často měnit nádrž na vodu a zajistí, že se k čištění podlah vždy používá čistá voda.

Váha: 5,2 kg Výkon: 560 W Otočná hlava o 60° Tlačítko On/ Off Tlačítko na přepínání vysávání tvrdých podlah / koberců Tlačítko na rozstřikování vody s roztokem (možnost zároveň při vysávání) Plně omyvatelný pletený filtr LED světlo na hlavě produktu (posvítí na nečistoty) Systém 2 nádob na čistou / špinavou vodu Kapacita nádoby na čistou vodu 0,82l Kapacita nádoby na špinavou vodu + pevné nečistoty 0,62l Válcový kartáč na různé povrchy (snadno zachytí vlasy, chlupy, nečistoty) Samočistící systém ( ve stojanu) Samostojící Hlučnost: 80dB Síťový / délka šňůry: 7,5 m Použití: na všechny typy podlah a koberců Obsah balení: CrossWave, vzorek Multisurface Formula