Bissell 17132 CrossWave

Parametry k Bissell 17132 CrossWave

Příkon
Typ bateriesíťový 230V
Výkon
Hlučnost80 dB
Vzhled
Odnímatelný ruční vysavačNe
Typ nádoby na prachvodní filtrace

Popis Bissell 17132 CrossWave

CASHBACK na vybrané produkty BISSELL Získejte 1500 Kč zpět!
Jak na to:

Kupte výrobek Bissell ve vybraných kamenných a internetových prodejnách v období od 1.11. do 31.12.2018. Vyplňte formulář na intern. stránkách do 14 dní od data nákupu. Přiložte kopii dokladu o koupi. Při splnění všech podmínek vám budou peníze zaslány na váš bankovní účet.
Podrobná pravidla akce, seznam prodejen a formulář naleznete ZDE.

Multifunkční čistič 3v1
V jediném kroku vysaje, vytře a vysuší podlahy ve Vašem domě.

BISSELL CrossWave™ je čisticí zařízení 3-v-1 na různé povrchy, které je vytvořené pro naše zaneprázdněné životy. Víceúčelový CrossWave™ současně vysává, myje a pomáhá sušit podlahy - to vše najednou - ať už jde o tvrdé podlahy, dlaždice nebo rohožky! CrossWave™ dokáže dělat všechny tři kroky najednou a je vhodný pro všechny druhy podlah a rohožek ve vaší domácnosti!

Čištění různých typů podlah v jednom kroku. Unikátní válec s kartáčem odstraňuje z podlahy odolnější skvrny a neumožňuje, aby se špinavá voda dostala zpět na podlahu. Digitální dotykové ovládání pro intuitivní a praktické řízení úklidu. Technologie snadného vyjmutí dvojité nádrže - oddělené nádrže na čistou a špinavou vodu eliminují nutnost často měnit nádrž na vodu a zajistí, že se k čištění podlah vždy používá čistá voda.

Váha: 5,2 kg Výkon: 560 W Otočná hlava o 60° Tlačítko On/ Off Tlačítko na přepínání vysávání tvrdých podlah / koberců Tlačítko na rozstřikování vody s roztokem (možnost zároveň při vysávání) Plně omyvatelný pletený filtr LED světlo na hlavě produktu (posvítí na nečistoty) Systém 2 nádob na čistou / špinavou vodu Kapacita nádoby na čistou vodu 0,82l Kapacita nádoby na špinavou vodu + pevné nečistoty 0,62l Válcový kartáč na různé povrchy (snadno zachytí vlasy, chlupy, nečistoty) Samočistící systém ( ve stojanu) Samostojící Hlučnost: 80dB Síťový / délka šňůry: 7,5 m Použití: na všechny typy podlah a koberců Obsah balení: CrossWave, vzorek Multisurface Formula