Bissell 2048N MultiReach XL 18V

Alza.cz
5 219 Kč
Skladem

Parametry k Bissell 2048N MultiReach XL 18V

Hmotnost a rozměry
Hloubka150 mm
Hmotnost2,6 kg
Šířka250 mm
Výška1118 mm
Příkon
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Odnímatelný ruční vysavačAno
Typ nádoby na prachbezsáčkový

Popis Bissell 2048N MultiReach XL 18V

Lehký, bezdrátový vysavač

Účinné čištění, které vydrží Účinné čištění ve formě lehkého, bezdrátového vysavače. Lehký, bezdrátový vysavač MultiReach Ion XL je snadno použitelný bezdrátový vysavač s odnímatelným ručním vysavačem. S výkonem Li-Ion baterie 18V získáte až 30 minut provozní doby a kapacitu vyšší o 50 %, během které se můžete zbavit malých i velkých nečistot. Sejměte ruční vysavač a rychle vyčistěte povrchy nad úrovní podlah.

Technologie EdgeReach zajišťuje účinné sání v rozích patky, čímž se zachytí špína a nečistoty i z rohů. Nová technologie filtru Clean Turn(TM) vám umožňuje snadné čištění vašeho filtru. Nástroj do štěrbin s kartáčem na odstraňování prachu pomáhá čistit těžko dostupné oblasti. Výkon, který potřebujete, v kompaktním designu.

dvojitě sklopná rukojeť vyjímatelný ruční vysavač plné nabití za 4 hodiny doba provozu 30 minut hmotnost 2.63kg 18V Li-Ion baterie hlasitost: 77dB objem nádoby na nečistoty: 0.6l bezsáčkový technologie EdgeREACH pro vysávání okrajů a rohů místností dvojitý stupeň filtrace pro lepší sání a rychlejší údržbu rychlo-nabíjecí stanice