Black-Decker PD1820L-QW

Datart.cz
2 499 Kč
Skladem

Parametry k Black-Decker PD1820L-QW

Příkon
Doba chodu15 min
Typ baterieaku (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hloubka240 mm
Šířka120 mm
Výška260 mm
Údaje o balení
Hloubka balení275 mm
Šířka balení169 mm
Výška balení304 mm
Výkon
Vysávánísuché

Popis Black-Decker PD1820L-QW

Použití:
Vysávání prachu a všech typů nečistot v domácnosti včetně prachu, špíny, chlupů domácích zvířat, drobků a zbytků jídel. Ideální i pro náročnější úklidové práce. Velmi kompaktní a praktická konstrukce. Díky kompaktnímu uložení svinuté hadice může být použit jako tradiční ruční vysavač nebo může být hadice z vysavače sejmuta a rozvinuta, čímž je umožněn snadný přístup i do obtížně dosažitelných míst. Moderní, elegantní a ergonomický design. Díky nabíjecí základně snadné nabíjení.

Všeobecné vlastnosti:
Díky kompaktnímu uložení svinuté hadice může být použit jako tradiční ruční vysavač nebo může být hadice z vysavače sejmuta a rozvinuta, čímž je umožněn snadný přístup i do obtížně dosažitelných míst. Díky dlouhé štěrbinové hubici možnost úklidu i v obtížně přístupných a zúžených místech.
Vysoce výkonný motor zaručuje maximální sací výkon. Inteligentní systém nabíjení ECO nabije baterii za méně než 4 hodiny. Indikátor nabíjení bliká 30 sekund před úplným vybitím baterie a při nabíjení. Snímatelná a průhledná nádoba s bočními dvířky pro vyprázdnění hrubých nečistot umožňuje rychlé, snadné a hygienické vyprázdnění a čištění filtru. Jednoduše otevřete boční kryt a vyprázdněte nečistoty do odpadkového koše. Díky průhledné nádobě na nečistoty má uživatel neustálý přehled o stavu zaplnění a o nutnosti vyprázdnění. Nabíjecí základna usnadňuje nabíjení, jednoduše do ní postavíte vysavač a automaticky dochází k jeho nabíjení. Po plném nabití akumulátoru dojde k odpojení nabíjení od sítě. Nabíjecí základnu je možné ji postavit volně kamkoliv nebo upevnit pomocí šroubů na stěnu. Patentovaná technologie umístění motoru ve filtru a baterie s technologií Li-Ion zaručují kompaktní a lehkou konstrukci s nekompromisním výkonem. Napájení akumulátorovou baterií umožňuje rychlé čištění všech míst nacházejících se v domě i kolem domu. Cyklónový efekt a trojnásobná filtrace zaručují vynikající výkon a delší provozní životnost vysavače. Technologie baterie Li-Ion zaručuje vysoký sací a neklesající výkon. Li-Ion akumulátory vydrží stále nabité přes 80 % své kapacity a to až 90 dní, i když s nimi nepracujete. Není třeba je tedy nabíjet před každým použitím. Cyklónové víření odvádí nečistoty od filtru, čímž je udržován optimální sací výkon. Filtr samotný je překryt mechanickým předfiltrem pro separaci hrubých nečistot.

Technické údaje:

Napětí akumulátorové baterie: 18 V Kapacita akumulátorové baterie: 1,5 Ah Typ akumulátorové baterie: Li-Ion, integrovaná Celková energie akumulátorové baterie: 27 Wh Sací výkon: 25 AW Sací podtlak: 541 mm/voda Průtok vzduchu: 1062 l/min Objem nádoby na nečistoty: 560 ml Doba chodu: 15 min. Doba nabíjení: 4 h Vícenásobná filtrace: ano, 3 stupňová Cyklónové víření: ano Dvířka pro vysypání hrubých nečistot: ano Délka integrované flexibilní hadice: 1,5 m Barva: tmavě šedá titanová / šedá / chrom Akustický výkon: 80 dB(A) Suché vysávání: ano Mokré vysávání: ne Inteligentní LED indikátor nabíjení: ano Nabíjecí základna: ano, s možností postavení na podlahu nebo stůl (nelze připevnit na zeď) Hmotnost: 1,47 kg
Příslušenství:
Nabíjecí základna s napájecím zdrojem 230 V
Nástavec 2 v 1 – štěrbinový nástavec s integrovaným výklopným kartáčem pro vysávání čalounění nebo členitých a citlivých povrchů
Dlouhý štěrbinový nástavec