Bosch BSG6C110

1001001 4
100%

Parametry k Bosch BSG6C110

Příkon
Maximální příkon750 W
Třída energetické účinnostiC
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení490 mm
Hmotnost5,3 kg
Hmotnost včetně balení6,1 kg
Šířka balení305 mm
Výška balení315 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku4 l
Typ nádoby na prachsáčkový
Typ trubiceTeleskopický
Ergonomie
Regulace výkonuna vysavači
Výkon
Hlučnost81 dB
Pracovní dosah9 m
Třída reemise prachuB
Třída účinnosti vysávání kobercůE
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahE
Vysávánísuché

Popis Bosch BSG6C110

Skvělé výsledky vysávání srovnatelné s 2200 W vysavačem* - s mimořádně nízkou spotřebou energie. Méně časté výměny filtračních sáčků a nižší náklady díky velkému 4 l objemu filtračního sáčku Ultra kompaktní: Snadné skladování a ovládání díky kompaktnímu a super lehkému designu (váha 4,7 kg) PowerProtect Systém: pro dlouhotrvající výkon vysávání, i když se sáček zaplní. Hygienický filtr zajišťující čistotu vyfukovaného vzduchu z vysavače. Díky tomu je možné dosáhnout třídy B u prachových emisí. Náhled Technické specifikace Příslušenství Doplňující dokumenty

Popis produktu

Výkon

Nový inovativní HiSpin Motor s aerodynamickými noži a perfektně kalibrovaným průtokem vzduchu pro velký sběr prachu s nízkou spotřebou energie.
: pro dlouhotrvající výkon vysávání, i když se sáček zaplní.

Sáčky na prach PowerProtect (samotěsnící) zajišťují vysoký výkon i při plnění sáčku. Méně výměn sáčků, méně dalších nákladů. K dosažení až o 60% většího sacího výkonu a nejlepších výsledků vysávání doporučujeme použít sáčky na prach PowerProtect. Typ G ALL (BBZ41FGALL)
Hygiena

Hygienický filtr zajišťující čistotu vyfukovaného vzduchu z vysavače. Díky tomu je možné dosáhnout třídy B u prachových emisí. Označení výměnného sáčku: TYP G ALL
Komfort

kolečková sací tryska s přepínáním (šířka sání 260 mm) sací tryska na spáry a čalounění teleskopická trubka ergonomické madlo filtrační sáček o objemu: 4 l automatické navíjení kabelu akční rádius: 9 m elektronická regulace sací síly otočným regulátorem 3 otočná kolečka ukazatel výměny filtračního sáčku odkládací a parkovací poloha hmotnost 4.7 kg (bez příslušenství)
Příslušenství

Se sadou příslušenství - hubice na štěrbiny, hubice na čalounění se lehce dostanete do těžce přístupných míst. Set příslušenství dále zajišťuje dokonalé výsledky při čištění čalouněných povrchů, jako jsou pohovky nebo křesla.