Bosch MoveOn BGL35MON6

Parametry k Bosch MoveOn BGL35MON6

Příkon
Maximální příkon600 W
Třída energetické účinnostiA
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení585 mm
Hmotnost6,3 kg
Hmotnost včetně balení7,4 kg
Šířka balení370 mm
Výška balení320 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku4 l
Typ nádoby na prachsáčkový
Typ trubiceTeleskopický
Výkon
Hlučnost76 dB
Pracovní dosah10 m
Třída reemise prachuA
Třída účinnosti vysávání kobercůD
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahB
Vysávánísuché
Vzduchový filtrHEPA 1 ks

Popis Bosch MoveOn BGL35MON6

Podlahový vysavač BGL35MON6 AQPA MoveOn

Malý, silný a elegantní - nejnovější technika a design, který si zamilujete Skvělé výsledky vysávání srovnatelné s 2400 W vysavačem* - s mimořádně nízkou spotřebou energie. PowerProtect Systém: pro dlouhotrvající výkon vysávání, i když se sáček zaplní. Nejlepší účinnost vysávání tvrdých podlah** Méně časté výměny filtračních sáčků a nižší náklady díky velkému 4 l objemu filtračního sáčku Omyvatelný HEPA hygienický filtr: vhodný pro alergiky - žádné další náklady. Díky tomu dosahuje vysavač třídy A u prachových emisí. Inovativní HiSpin Motor s aerodynamickými lopatkami a perfektně řízeným průtokem vzduchu pro dokonalý sběr prachu s nízkou spotřebou energie.
Technická specifikace

600 W energetická třída A třída účinnosti: koberce D tvrdé podlahy A prachové emise A PowerProtect systém hubice na tvrdé podlahy textilní hadice přísl.: hubice na spáry a čalounění hlučnost 76 dB HEPA hygienický filtr: určen pro alergiky. Dosahuje třídy emisí A filtrační sáček typ G ALL AR: 10 m barva: modrá
Příslušenství

Se sadou příslušenství - hubice na štěrbiny, hubice na čalounění se lehce dostanete do těžce přístupných míst. Set příslušenství dále zajišťuje dokonalé výsledky při čištění čalouněných povrchů, jako jsou pohovky nebo křesla.