Bosch ProPerformPlus 4A BGL4A500

Parametry k Bosch ProPerformPlus 4A BGL4A500

Příkon
Maximální příkon750 W
Třída energetické účinnostiA
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení585 mm
Hmotnost6,3 kg
Hmotnost včetně balení7,5 kg
Šířka balení370 mm
Výška balení320 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku4,5 l
Typ nádoby na prachsáčkový
Typ trubiceTeleskopický
Ergonomie
Regulace výkonuna vysavači
Výkon
Hlučnost77 dB
Pracovní dosah10 m
Třída reemise prachuA
Třída účinnosti vysávání kobercůA
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahA
Vysávánísuché

Popis Bosch ProPerformPlus 4A BGL4A500

Podlahový vysavač

Specifikace:

750W ProPerformPlus 4A energetická třída A třída účinnosti: koberce A tvrdé podlahy A prachové emise A QuattroPower Technology Hepa filtr objem sáčku 4,5 l AR 10m hubice na tvrdé podlahy integ.přísl.-hubice na spáry a čalounění filtrační sáček typ G ALL hlučnost: 77 dB barva: červená QuattroPower Technology: Technologie vysokého výkonu od značky Bosch, která zajistí vynikající výsledky vysávání s nízkou spotřebou energie. PowerProtect Systém: pro dlouhotrvající výkon vysávání, i když se sáček zaplní. Nejlepší hodnocení ve všech kategoriích - třída A účinnosti vysávání tvrdých podlah a koberců, spotřeba energie a emise prachu v souladě s energetickým štítkem /EU č. 665/2013 Obzvlášť praktická manipulace - váha jen 4,5 kg Omyvatelný HEPA hygienický filtr: vhodný pro alergiky - žádné další náklady. Díky tomu dosahuje vysavač třídy A u prachových emisí.
Výkon

QuattroPower Technology: Technologie vysokého výkonu od značky Bosch, která zajistí vynikající výsledky vysávání s nízkou spotřebou energie. PowerProtect Systém: pro dlouhotrvající výkon vysávání, i když se sáček zaplní. Sáčky na prach PowerProtect (samotěsnící) zajišťují vysoký výkon i při plnění sáčku. Méně výměn sáčků, méně dalších nákladů. K dosažení až o 60% většího sacího výkonu a nejlepších výsledků vysávání doporučujeme použít sáčky na prach PowerProtect. Typ G ALL (BBZ41FGALL) Nejlepší hodnocení ve všech kategoriích - třída A účinnost vysávání na tvrdých podlahách a kobercíh, spotřeba energie i prachové emise v souladě s energetickým štítkem (Eu č. 665/2013)
Energetická účinnost

Energetická třída A
Hygiena
PureAir hygienický filtr pro čistší vyfukovaný vzduch z vysavače. Díky tomu dosahuje vysavač třídy A u prachových emisí.
Označení výměnného sáčku: TYP G ALL

Komfort

Vyjímečně tichá přepínatelná hubice SilentClean Premium pro extra silný výkon vysávání. Hubice na tvrdé podlahy speciálně vyvinutá pro hloubkové čištění podlah s mezerami a šterbinami jako jsou dlažby a parkety. Vhodné pro jemné vysávání u citlivých podlah jako
jsou například parkety.

Sací tryska na spáry a čalounění Rastrová teleskopická trubka s posuvnou manžetou a klipem kabelu Ergonomické madlo Filtrační sáček o objemu: 1X Akční rádius: 10 m Automatické navíjení kabelu 4 otočná kolečka Elektronická regulace sací síly otočným regulátorem Ukazatel výměny filtračního sáčku Odkládací a parkovací poloha Hmotnost 4.5 kg (bez příslušenství)