Recenze Bosch WAN28260CS

871001 63
87 %
recenze
  • motor se zárukou 10 let
  • české popisky ovládacího panelu
  • moderní design
  • příliš jasný displej
  • nemá žádné speciální funkce
Datart.cz
11 990 Kč
Skladem

Recenze pračky Bosch WAN28260CS

Pračka Bosch WAN28260CS patří mezi střední třídu praček tohoto výrobce a je jednou z nejnovějších modelů v nabídce. Vyznačuje se novým svěžím vzhledem a ovládáním za pomoci hlavního kolíku, který je u této nové řady hezkým prvkem, a dotykovými tlačítky umístěnými pod displejem. Displej je pak samotný v červené barvě. Celkově je velice dobře čitelný, ale je velice jasný, což může majitele rušit. Popisky programů u tohoto modelu jsou v češtině.

Pračka je vybavena množstevní automatikou, kterou výrobce nazývá Activ Water, který zajistí ve dvou krocích úpravu pracího programu, přesně dle prádla, které perete.

Tato pračka je vybaven motorem, který výrobce označuje jako EcoSilence drive. Jedná se o motor, který nemá uhlíky a je proto tišší a méně náročný na údržbu. Výrobce na něj poskytuje záruku 10 let.

Každý zákazník pak umožní přídavné volby k programům, které výrobce nazývá SpeedPerfect, který umožní při zachování kvality praní a spotřeby elektrické energie a vody zkrácení pracího programu až na polovinu. Pro spořivé je pak určena volba EcoPerfekt, která sníží spotřebu pračky, nevýhodou je ale prodloužení pracího programu.

Tato pračka taktéž umožňuje doplnit prací prádlo po začátku programu, funkce se označuje jako Reload. Pračky Bosch taktéž mají svůj originální a patentovaný design bočních stěn pračky, které snižují vibrace v průběhu praní a pračka má pak nízkou hlučnost.