Parametry k CANDY CDSH 2D11453 BRAVA
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 575 mm |
| Hloubka balení | 631 mm |
| Hmotnost | 36 kg |
| Hmotnost včetně balení | 40 kg |
| Šířka | 448 mm |
| Šířka balení | 510 mm |
| Výška | 876 mm |
| Výška balení | 882 mm |
| Výška pod pracovní deskou | 81,6 cm |
| Příkon | |
| Energy consumption per 100 cycles | 80 kWh |
| Energy efficiency scale | A až G |
| Proud | 10 A |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Spotřeba energie na cyklus | 0,78 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 9 l |
| Třída energetické účinnosti | E |
| Typ konektoru | Type F (CEE 7/4) |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Vzhled | |
| Appliance placement | Plně vestavěné |
| Barva kontrolního panelu | Nerezová ocel |
| Electronic control | Ano |
| Lower basket safety stop | Ano |
| Nastavitelná výška horního koše | Ano |
| Počet přihrádek | 3 košík/košíky |
| Přihrádka horního koše | Sklopný |
| Připraveno na zakázkové panely | Ano |
| Systém sušení | Kondenzace |
| Typ příborové přihrádky | Zásuvka |
| Typ přihrádky horního koše | Dvojitý |
| Uchycení dveří | Standardní |
| Velikost produktu | Úzká (45 cm) |
| Vestavěný displej | Ano |
| Výkon | |
| Automatické programy | Ne |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Dirt sensor | Ne |
| Doba cyklu | 298 min |
| Funkce Aquastop | Ano |
| Hlučnost | 45 dB |
| Maximální teplota teplé vody | 60 °C |
| Mycí programy | Expresní, Sklo/jemný, Intenzivní, Předmytí, Pára, Universal 60°C |
| Noise emission class | C |
| Odložený start | 23 h |
| Počet programů | 7 |
| Počet sad | 11 jídelních sad |
| Poloviční výkon | Ne |
| Teplota (max) | 75 °C |
| Zabudované chytré senzory | Ne |
| Ergonomie | |
| Antibakteriální filtr | Ne |
| Automatické otevírání dveří | Ne |
| Bzučák | Ano |
| Indikátor leštidla | Ano |
| Indikátor připravenosti | Ano |
| Indikátor soli | Ano |
| Nastavitelné nohy | Ne |
| Samočisticí filtr | Ne |
| Zbývající čas indikace | Ano |
Popis CANDY CDSH 2D11453 BRAVA
Vestavná myčka CANDY CDSH 2D11453 BRAVA: Vestavná myčka CANDY CDSH 2D11453 BRAVAVestavná myčka nádobí CANDY CDSH 2D11453 Brava o šířce pouhých 45 cm přináší vysoký výkon i do menších kuchyní. Pojme až 11 sad nádobí, má 3 flexibilní koše včetně zásuvky na příbory a nabízí 7 programů, včetně rychlého 30minutového mytí se sušením i parního režimu pro hygienické čištění. Spotřeba vody pouhých 9 litrů v ECO programu a tichý provoz s hlučností jen 45 dB(A) z ní dělají praktického a úsporného pomocníka. Dotykový displej zobrazuje zbývající čas, umožňuje odložený start až o 24 hodin a upozorní na nedostatek soli či leštidla. Díky nastavitelnému hornímu koši a sklopným držákům přizpůsobíte vnitřní prostor přesně svým potřebám. O vaši bezpečnost se postará systém AquaStop, který chrání proti přetečení. Elegantní nerezový přední panel doplní každou moderní kuchyni.Klíčové vlastnosti vestavné myčky CANDY CDSH 2D11453 BRAVAVestavná myčka CDSH 2D11453 řady Brava v elegantním úzkém provedeníKapacita 11 sad nádobíHlučnost 45 dBSpotřeba vody...




