Parametry k CANDY CI0C7SB0FA
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 559 mm |
| Hloubka balení | 631 mm |
| Hmotnost | 35 kg |
| Hmotnost včetně balení | 38 kg |
| Šířka | 448 mm |
| Šířka balení | 510 mm |
| Výška | 816 mm |
| Výška balení | 882 mm |
| Příkon | |
| Energy consumption per 100 cycles | 59 kWh |
| Energy efficiency scale | A až G |
| Proud | 10 A |
| Spotřeba vody na cyklus | 9 l |
| Třída energetické účinnosti | C |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Další charakteristiky | |
| Země původu | Itálie |
| Vzhled | |
| Appliance placement | Plně vestavěné |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Nastavitelná výška horního koše | Ano |
| Počet přihrádek | 2 košík/košíky |
| Připraveno na zakázkové panely | Ano |
| Systém sušení | Kondenzace |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Typ příborové přihrádky | Košík |
| Velikost produktu | Úzká (45 cm) |
| Vestavěný displej | Ano |
| Wi-fi ovládání | Ano |
| Výkon | |
| Automatické programy | Ano |
| Automatické rozpoznávání náplně | Ano |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu | 185 min |
| Funkce AquaSensor | Ano |
| Funkce Aquastop | Ne |
| Hlučnost | 47 dB |
| Maximální teplota teplé vody | 60 °C |
| Mycí programy | Auto 55–65 °C, Denně, Delicate 45°C, Eko 50 °C, Intensive 75°C, Předmytí, Rychlý, Universal 60°C |
| Noise emission class | C |
| Odložený start | 23 h |
| Počet programů | 8 |
| Počet sad | 10 jídelních sad |
| Počet teplotních nastavení | 7 |
| Poloviční výkon | Ano |
| Senzor naplnění | Ano |
| Zpoždění startu (min) | 1 h |
| Ergonomie | |
| Antibakteriální filtr | Ano |
| Automatické otevírání dveří | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Bzučák | Ano |
| Dávkovací asistent | Ne |
| Indikátor leštidla | Ano |
| Indikátor připravenosti | Ano |
| Indikátor soli | Ano |
| LED indikátor průběhu programu | Ne |
| Nastavitelné nohy | Ano |
| Nastavitelné umístění koše | Vrchní |
| Podlahový světelný indikátor | Ne |
| Podporované aplikace pro ovládání | hOn |
| Samočisticí filtr | Ne |
| Zbývající čas indikace | Ne |
| Technické detaily | |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
Popis CANDY CI0C7SB0FA
Vestavná myčka CANDY CI0C7SB0FA: Vestavná myčka CANDY CI0C7SB0FAVestavná plně integrovaná myčka Candy Rapidò o šířce 45 cm spojuje kompaktní rozměry s chytrými funkcemi a vysokým výkonem. Díky kapacitě 10 sad nádobí, rychlému programu Wash&Dry za 35 minut a inovativní konektivitě přes aplikaci hOn získáte moderního pomocníka, který ušetří čas i peníze a zároveň zajistí dokonale čisté výsledky.Klíčové vlastnosti vestavné myčky CANDY CI0C7SB0FAVestavné myčky Candy RapidÒSpeed-Drive invertorový motorRychlý program - čisté nádobí za 35 minutAutomatické programySenzor znečištěníSmart door - automatické otevření dvířekhOn - Snap&Wash - chytrá aplikace hOn a inteligentní funkceEnergetická třída CNáplň 10 sad nádobíPoloviční náplňSklopitelné držáky a možnost polohování horního košeInteligentní textový displej Invertorový motor – tichý a úsporný provozMyčka CANDY CI0C7SB0FA je vybavena moderním invertorovým BLDC motorem, který zajišťuje mimořádně tichý chod a vysokou...



























