Parametry k CANDY CSOW 4855TWE/1-S
| Příkon | |
| Spotřeba energie | 0,627 kWh |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (praní) | 63 kWh |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (pravní a sušení) | 326 kWh |
| Spotřeba energie pro praní a sušení za jeden cyklus | 3,257 kWh |
| Spotřeba vody při praní | 44 l |
| Spotřeba vody při praní a sušení | 75 l |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti (praní a sušení) | E |
| Třída energetické účinnosti (praní) | C |
| Typ konektoru | Typ F |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 53 mm |
| Hloubka balení | 560 mm |
| Hmotnost | 64 kg |
| Hmotnost včetně balení | 66 kg |
| Šířka | 60 mm |
| Šířka balení | 650 mm |
| Výška | 850 mm |
| Výška balení | 890 mm |
| Ergonomie | |
| Dětský zámek | Ano |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Vzhled | |
| Appliance placement | Stojací |
| Barva | Bílá |
| Barva dveří | Bílá |
| Certifikace | Não |
| Door handle colour | Černá |
| Materiál bubnu | Nerezová ocel |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Technologie převodníku | Ne |
| Typ displeje | LED |
| Uchycení dveří | Levý |
| Vestavěný displej | Ano |
| Výkon | |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu praní | 218 min |
| Doba cyklu praní a sušení | 440 min |
| Hlučnost praní | 61 dB |
| Hlučnost sušení | 62 dB |
| Kapacita praní | 8 kg |
| Kapacita sušení | 5 kg |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Odložený start | 24 h |
| Počet programů | 16 |
| Třída hlukových emisí | C |
| Úroveň hluku (při točení) | 79 dB |
| Washing programs | Pára |
| Další charakteristiky | |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Země původu | Itálie |
Popis CANDY CSOW 4855TWE/1-S
Pračka se sušičkou CANDY CSOW 4855TWE/1-S:HaierCandyHooverVypnutoVypnuto Pračka se sušičkou CANDY CSOW 4855TWE/1-S Hledáte kvalitní a přitom cenově dostupnou pračku se sušičkou do vaší domácnosti? Spotřebič z řady SmartPro - CANDY CSOW 4855TWE/1-S je skvělou volbou. Nabídne vám kombinaci rychlých cyklů, jednoduchého použití a možnost chytrého připojení, které vám umožní ovládat pračku se sušičkou odkudkoliv pomocí aplikace Simply-Fi. Pokud nedisponujete chytrým telefonem, lze sušičku ovládat přes vícemístný displej, který je v českém jazyce. Pračka se sušičkou vám garantuje dlouhou životnost a vysoký výkon s tichým chodem. Maximální hmotnost náplně pro praní činí 8 kg a pro sušení 5 kg. Na výběr máte hned ze 7 rychlých programů a 3 úrovní sušení, které si můžete vybrat přesně podle potřeb. Pro vaše vlněné oděvy je připraven speciální certifikovaný program Woolmark Apparel Care. Díky parní funkci bude prádlo krásně jemné a hebké. Díky tomu již nebudete muset některé druhy tkanin ani žehlit. VypnutoNení vyplněn Alternativní...



















