Parametry k CANDY RPW4856BWMBCB/-S
| Příkon | |
| Spotřeba energie | 0,47 kWh |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (praní) | 47 kWh |
| Spotřeba energie na 100 cyklů (pravní a sušení) | 266 kWh |
| Spotřeba energie pro praní a sušení za jeden cyklus | 2,66 kWh |
| Spotřeba vody při praní | 44 l |
| Spotřeba vody při praní a sušení | 75 l |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti (praní a sušení) | D |
| Třída energetické účinnosti (praní) | A |
| Typ konektoru | Typ F |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 53 mm |
| Hloubka balení | 560 mm |
| Hmotnost | 63 kg |
| Hmotnost včetně balení | 65 kg |
| Šířka | 60 mm |
| Šířka balení | 650 mm |
| Výška | 850 mm |
| Výška balení | 560 mm |
| Ergonomie | |
| Dětský zámek | Ano |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Vzhled | |
| Appliance placement | Stojací |
| Barva | Černá |
| Barva dveří | Černá |
| Certifikace | Woolmark |
| Door handle colour | Černá |
| Materiál bubnu | Nerezová ocel |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Technologie převodníku | Ano |
| Typ displeje | LED |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Uchycení dveří | Levý |
| Vestavěný displej | Ano |
| Výkon | |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu praní | 218 min |
| Doba cyklu praní a sušení | 550 min |
| Drying programs | Vlna |
| Kapacita praní | 8 kg |
| Kapacita sušení | 5 kg |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Odložený start | 24 h |
| Počet programů | 16 |
| Podporované aplikace pro ovládání | hOn |
| Třída hlukových emisí | B |
| Úroveň hluku (při točení) | 76 dB |
| Washing programs | Pára |
| Další charakteristiky | |
| Účinnost odstřeďování | B |
Popis CANDY RPW4856BWMBCB/-S
Pračka se sušičkou CANDY RPW4856BWMBCB/-S: Haier Candy Hoover Vypnuto Vypnuto Pračka se sušičkouCANDY RPW4856BWMBCB/-S RapidÓ Pro Pračka se sušičkou CANDY RPW4856BWMBCB/-S RapidÓ Pro byla vyvinuta za účelem rychlého a a efektivního praní. Díky 7 rychlým Rapid programům můžete snadno a rychle zvolit ideální program pro konkrétní prádlo, takže během krátké chvíle dosáhnete při praní dokonalých výsledků. S volbou ideálního programu vám navíc pomůže praktická funkce Snap & Wash, která program sama doporučí v závislosti na druhu prádla. Díky invertorovému motoru Speed-Drive je provoz pračky se sušičkou velmi úsporný, a zároveň je citlivější k životnímu prostředí. Jednoduché ovládání pračky se sušičkou CANDY RPW4856BWMBCB/-S RapidÓ Pro zajistí přehledný textový displej a praktický otočný programátor....














