Concept Perfect Clean VP4120

1001001 1
100%

Parametry k Concept Perfect Clean VP4120

Hmotnost a rozměry
Hmotnost3,2 kg
Příkon
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Výkon
Hlučnost78 dB
Vzhled
Odnímatelný ruční vysavačAno
Typ nádoby na prachbezsáčkový

Popis Concept Perfect Clean VP4120

Rychle uklizeno! Tyčový akumulátorový vysavač 2 v 1 kombinující klasický podlahový vysavač s ručním vysavačem, vybavený účinným rotačním kartáčem a Li-on baterií od české značky Concept.

Důvody, proč se rozhodnout právě pro akumulátorový vysavač Concept VP4120:

Vysavač VP4120 je vybaven elektrickým rotujícím kartáčem pro ještě účinnější vysávání podlah. Kartáč můžete jednoduše vyjmout a vyčistit.

Li-on baterie s kapacitou 2200 mAh vydrží 25-40 minut provozu. Nemusíte tak přerušovat úklid kvůli dobíjení.

Díky kloubu, který umožní sklopení rukojeti, ušetříte spoustu místa. Vysavač je tak mnohem skladnější a vy si ho můžete brát s sebou na chatu nebo na chalupu.

Na čalouněné potahy nebo pro úklid úzkých prostor můžete použít hubici s kartáčkem a štěrbinovou hubici, které jsou součástí praktického podstavce.

Jednou z největších výhod akumulátorových vysavačů je vysávání bez překážejícího kabelu.

Technické parametry:

Napětí: 18,5 V DC Provozní doba na jedno nabití: cca 25 - 40 min. Odnímatelná jednotka pro ruční vysávání Ukazatel stavu nabití baterie Pro účinnější vysávání opatřen elektrickým rotačním kartáčem Kloub umožňující sklopit rukojeť Odnímatelný kartáč pro snadnější čištění Možnost použití na všechny typy podlah Odnímatelný kartáč pro snadnější čištění Podstavec Kontrolka nabíjení Jednoduchá manipulace bez kabelu Lze snadno složit i rozložit Hlučnost: 78 dB (A) Hmotnost: 2,7 kg Sací výkon: 8,0 kPa Objem prachové nádoby: 750 ml Typ baterie: Li-on Kapacita baterie: 2200 mAh Doba úplného nabíjení: cca 6 h Příkon: 100 W Barva: černá
Příslušenství:

Hubice na čalounění s kartáčkem Vám pomůže setřít prach na nábytku, aniž by ho poškrábal nebo třeba okenní parapety. Štěrbinová hubice Vám pomůže uklidit za nábytkem, za radiátory i za kuchyňskou linkou. Podstavec Nabíjecí adaptér