Recenze DeLonghi Colombina XLR32LED.BK

851001 50
85 %
recenze
  • kvalitní baterie s velkým výkonem a technologií LI-ION
  • kvalitní bezúdržbový filtr
  • Vyšší hmotnost

Recenze vysavače DeLonghi Colombina XLR32LED.BK

Tyčový vysavač DeLonghi Colombina XLR32LED.BK patří k nejlepším akumulátorovým modelem na trhu. Jedná se o vysavač, který vám plně nahradí klasický podlahový vysavač a již nebudete omezováni přívodním kabelem nebo hadicemi.

Vysokokapacitní akumulátor s napětím 32V je jedním z nejvýkonnějších na trhu. Technologie Li-ion, kterou známe například s mobilních telefonů, nabízí dlouhou výdrž baterie, která při pravidelném dobíjení neztrácí kapacitu. Výrobce taktéž zajistil u tohoto vysavače možnost rychlodobíjení.  Již za 15 minut vysavač nabijete tak, aby dokázal vysát středně velkou místnost. Plně nabitá baterie pak vydrží 50 minut vysávání.  Ovládací panel vysavače pak zobrazuje aktuální stav nabití akumulátoru. Vysavač taktéž umožňuje nastavení výkonu ve třech stupních pro různé povrchy.

Nádoba na prach o objemu 1 litr je dostačující a jeho čištění je naprosto jednoduché. Výrobce jej uzpůsobil tak, abyste při čištění nepřišli do kontaktu s prachem.

Vysavač je vybaven vypínatelným rotačním kartáčem pro ještě dokonalejší vyčištění povrchu.  Snadno odstraníte nečistoty z koberců a pro hladké povrchy ho můžete kdykoli vypnout přímo na hubici.

Součástí dodávky obdržíte dobíjecí stojan s adaptérem do sítě. Typ baterie pak umožňuje vysavač dobíjet kdykoli je potřeba. Není nutné čekat na úplné vybití vysavače.

Tento vysavač je konstruován tak by plně nahradil klasický vysavač a mohli jste jej mít kdykoli při ruce. Bez problému s ním vysajete běžný byt bez nutnosti připojení do zásuvky.