DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.75 MS

Alza.cz
35 990 Kč
Skladem

Parametry k DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.75 MS

Příkon
Příkon1450 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka510 mm
Hloubka balení515 mm
Hmotnost11,9 kg
Hmotnost včetně balení15,2 kg
Šířka330 mm
Šířka balení335 mm
Výška530 mm
Výška balení535 mm
Vzhled
Barvastříbrná
Parní tryskaAno
Provedenívolně stojící
Vestavěný displejano
Výkon
Kapacita nádoby na kávová zrna400 g
Maximální provozní tlak15 bar
Nádoba na mlékoAno
Nastavitelná sílá kávyAno
Nastavitelná teplotaAno
Nastavitelné množství vodyano
Objem zásobníku vody2 l
Ohřívač šálkuAno
Typ kávovaruautomat
Ergonomie
Indikátor úrovně vodyAno
Vyměnitelná vodní nádržAno

Popis DeLonghi PrimaDonna Elite ECAM 650.75 MS

Plnoautomatický kávovar De'Longhi ECAM 650.75.MS PRIMADONNA ELITE

Kombinace lesklé a vybroušené oceli, ergonomické tvary, precizní a dynamický design.

4,3” TFT barevný displej s dotykovou obrazovkou pro maximální jednoduchost použití.

Kávovar je propojen s inovativní Smart Coffee aplikací pro vytváření nových nápojů, objevování nekonečných možností osobního nastavení a získávání rad a doporučení pro údržbu. Kávovar je tak možné ovládat jednoduše z pohodlí sedačky přes váš mobilní telefon. Dostupné pro Android a Apple zařízení.

Dokonalé espresso a káva
Nastavení požadované kávy dle Vaší chuti nebylo nikdy tak jednoduché. Vyberte si z malé, střední nebo velké kávy, vyzkoušejte silnou či extra jemnou chuť, vychutnejte si kávu horkou nebo středně teplou. Lze používat zrnkovou nebo předemletou kávu. Možno připravit až dva šálky kávy najednou.
Široká nabídka kávových a mléčných receptů, jednoduše programovatelných až 6 uživatelských profilů pro individuální nastavení oblíbených chutí všech nápojů. Možnost vytvoření vlastních nápojů pomocí mobilní aplikace.
Dokonalé nápoje z mléka
“LatteCrema Systém“ pro vytvoření perfektní mléčné pěny nebo horkého mléka. Tlačítko CLEAN pro automatické čištění mléčné karafy- může tak být po použití vrácena do lednice. Termo karafa na mléko s dvojitými stěnami, pro udržení optimální teploty mléka po delší dobu. Nové recepty cappuccino+ a cappuccinoMix.
Dokonalá horká čokoláda
Speciální karafa na horkou čokoládu. Možno nastavit jeden nebo dva šálky a požadovanou hustotu.

Široká nabídka kávových a mléčných receptů, jednoduše programovatelných až 6 uživatelských profilů pro individuální nastavení oblíbených chutí všech nápojů. Termo karafa na mléko s dvojitými stěnami, pro udržení optimální teploty mléka po delší dobu. Tlačítko CLEAN pro automatické čištění mléčné karafy- může tak být po použití vrácena do lednice. “LatteCrema” Systém pro vytvoření perfektní mléčné pěny nebo horkého mléka. Speciální karafa na horkou čokoládu. Nastavení požadované kávy dle Vaší chuti nebylo nikdy tak jednoduché. Vyberte si z malé, střední nebo velké kávy, vyzkoušejte silnou či extra jemnou chuť, vychutnejte si kávu horkou nebo středně teplou. Nové recepty cappuccino+ a cappuccinoMix, vlastní nastavení kávy. Lze používat kávová zrna nebo předemletou kávu. Lze připravit dva šálky kávy najednou.
Technické parametry:

Vyjímatelná spařovací jednotka. Vestavěný tichý mlýnek s 13 možnostmi nastavení hrubosti mletí. Nastavitelné množství kávy. Nastavitelné množství vody. Ukazatel hladiny vody. Elektronická kontrola teploty. Funkce předpaření. Výškově nastavitelný odtok kávy pro různé velikosti šálku (90 - 142 mm). Automatické vypnutí a programovatelné zapnutí. Indikátor zásobníku kávových zrnek a násobky na vodu. Indikátor zásobníku na sedlinu - až 14 šálků. Vyjímatelná nádobka na vodu (celková kapacita 2 l). Kapacita zásobníku na kávová zrnka 400g. Kapacita karafy na mléko 0,5l. Automatický čistící a odvápňovací program. Programovatelná tvrdost vody. Nahřívač šálků. Odnímatelná odkapávací mřížka. Elektronický termostat na páru a kávu. Nastavitelný proud páry pro našlehání mléka. Nový patentovaný termoblok: postará se o ideální a konstantní teplotu espressa. Funkce úspory energie. Tlak čerpadla 15 bar. Příkon 1450W.