Dyson Big Ball Cinetic Animal Pro

Parametry k Dyson Big Ball Cinetic Animal Pro

Příkon
Maximální příkon1300 W
Třída energetické účinnostiE
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka308 mm
Hloubka balení355 mm
Hmotnost7,7 kg
Hmotnost včetně balení11,8 kg
Šířka347 mm
Šířka balení440 mm
Výška399 mm
Výška balení535 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku1,6 l
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Typ trubiceTeleskopický
Ergonomie
Délka šňůry6,6 m
Výkon
Hlučnost82 dB
Pracovní dosah10,75 m
Třída reemise prachuA
Třída účinnosti vysávání kobercůD
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahA
Vysávánísuché

Popis Dyson Big Ball Cinetic Animal Pro

Bezsáčkový vysavač, sací výkon 250 AW (konstantní), E, příkon 1300 W, max. dosah 10,7 m

Jediný vysavač bez nutnosti údržby a bez ztráty sacího výkonu. Bez nutnosti výměny nebo praní filtrů. Bez nutnosti kupovat sáčky. Po převržení se sám opět narovná. Vybaven pro nejnáročnější úkoly. Nejnovější cyklonová technologie s vysokým sacím výkonem.

Dyson Cinetic™ technologie Dyson Cinetic™ technologie - nejúčinnější cyklony Dyson zachytávají mikroskopické prachové částice. U jiných vysavačů s málo účinnými cyklonami může docházet ke ztrátě sacího výkonu. Ale u vysavačů Dyson Cinetic™ separuje mikroskopický prach, který může ucpávat jiné vysavače, 36 Dyson Cinetic™ cyklon, takže není nutná žádná údržba filtrů ani nehrozí pokles sacího výkonu.

Jediný vysavač bez špinavých filtrů, které by bylo nutné prát nebo vyměňovat Separace prachu ve vysavačích s technologií Dyson Cinetic™ je natolik účinná, že na rozdíl od jiných vysavačů, nevyžadují Dyson Cinetic™ vysavače praní ani výměnu filtrů. A bez nutnosti kupovat sáčky nevznikají ani žádné jiné skryté náklady.

Jediný vysavač, který se po převržení sám narovná Jiné vysavače, když se převrhnou, zůstanou ležet. Pouze podlahový vysavač Dyson Big Ball se po převržení sám vrátí zpět na kolečka.

Vylepšené hygienické vyprazdňování odpadní nádoby Při vyprazdňování nádoby dochází k pohybu silikonového límce směrem dolů po krycím plášti. Nečistoty jsou tak účinně staženy z vyprazdňované nádoby. Není tudíž třeba přijít do styku s prachem a nečistotami, ani sahat dovnitř nádoby.

Zvětšená kapacita odpadní nádoby Odpadní nádoba pojme o 33 % více nečistot, než tomu bylo u předchozích modelů Dyson DC52.

Flexibilní madlo pro snadný ale důkladný úklid Důmyslné kloubové madlo se nyní natáčí ve 3 směrech a umožňuje pohyb v rozsahu 360°. Díky tomu je úklid snadnější a všestrannější.

Prodloužená sací trubice pro hůře dostupná místa Teleskopická sací trubice má nyní délku až 125 cm. To ocení nejen vysocí lidé, ale pomůže to i lidem s nižší postavou při vysávání hůře dostupných míst vysoko nad hlavou.

Ball™ technologie Obzvlášť pohyblivé. Vysavače Dyson Big Ball umožňují jednoduché manévrování kolem nábytku a rohů.

Podlahová hubice s rotačním kartáčem s karbonovými vlákny Tuhé nylonové štětiny odstraňují nečistoty z koberců a jemná karbonová vlákna šetrně odstraňují prach z hladkých podlah.

Samopřepínací podlahová Musclehead™ hubice Sama se nastaví podle typu podlahy. Aktivní základní deska automaticky nastavuje výšku hlavy hubice tak, aby sací výkon odpovídal typu právě vysávaného povrchu - koberec, kobercová předložka, hladká podlaha.

Flexibilní hubice na parkety Flexibilní hubice na parkety je pro vyšší účinnost sběru prachu vybavena kanálkem na hrubé nečistoty a zvlášť dlouhými štětinami. Kloubové uchycení umožňuje otáčení hubice v obou osách. Pro maximální účinnost sběru prachu a zajištění vysokého sacího výkonu je vybavena dvěma řadami štětin: první řada uvolňuje a odstraňuje hrubé nečistoty a druhá zajišťuje optimální utěsnění.

Tangle-free turbo kartáč Dva proti sobě rotující kartáče odstraňují vlákna a nečistoty bez toho, aby se vlasy a vlákna namotávaly na kartáč.

Rychloupínací hubice Snadná výměna hubic mezi jednotlivými úkony.

Regulace sacího výkonu Pro případ, že zachytíte záclonu nebo lehký ubrus na nábytku nebo budete chtít vysávat např. prach na žaluziích.

Pohodlné uložení nástavců Oba nejčastěji používané základní nástavce - štěrbinový s kartáčem a na čalounění máte vždy po ruce přímo na trubici vysavače.

Žádné sáčky Žádné dodatečné náklady na spotřební materiál

5 let záruka
Energetický štítek
Třída energetické účinnosti: E* Roční spotřeba energie: 52 kWh/rok Třída čisticího účinku na koberce: D Třída čisticího účinku na tvrdé podlahy: A Třída emisí prachu: A Hladina akustického výkonu: 82 dB Technické parametry
Technologie: Dyson Cinetic™ Sací výkon: 250 AW (konstantní) Jmenovitý příkon: 1 300 W Pohybový mechanizmus: Dyson Ball™ Hlavní hubice: Rychloupínací podlahová hubice s rotačním kartáčem s karbonovými vlákny Výstupní filtr: doživotní bezúdržbový filtr Kapacita zásobníku na odpad: 1,6 litru Délka napájecího kabelu: 6,6 m Maximální provozní dosah: 10,75 m Barva: niklově šedá/šedá Rozměry: 34,7 x 39,9 x 30,8 cm Hmotnost: 7,7 kg Rozměry v obalu: 53,5 x 44 x 35,5 cm Hmotnost v obalu: 11,77 kg Obsah dodávky
Vysavač Dyson Cinetic Big Ball Hadice Madlo Teleskopická trubice Rychloupínací podlahová hubice s rotačním turbo kartáčem s karbonovými vlákny Rychloupínací samopřepínací podlahová Musclehead™ hubice Rychloupínací kloubová hubice na hladké podlahy Rychloupínací Tangle-free mini turbo kartáč Rychloupínací kombinovaná štěrbinová/kartáčová hubice Rychloupínací hubice na čalounění Držák na nástavce Redukce pro starší příslušenství Návod k obsluze Záruční list v českém a slovenském jazyce