Dyson Big Ball Cinetic Musclehead

Parametry k Dyson Big Ball Cinetic Musclehead

Příkon
Maximální příkon1300 W
Třída energetické účinnostiE
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka308 mm
Hloubka balení355 mm
Hmotnost7,7 kg
Hmotnost včetně balení10,7 kg
Šířka347 mm
Šířka balení440 mm
Výška399 mm
Výška balení535 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku1,6 l
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Typ trubiceTeleskopický
Výkon
Hlučnost82 dB
Pracovní dosah10,75 m
Třída reemise prachuA
Třída účinnosti vysávání kobercůD
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahA
Vysávánísuché

Popis Dyson Big Ball Cinetic Musclehead

Bezsáčkový vysavač, sací výkon 250 AW (konstantní), E, příkon 1300 W, max. dosah 10,7 m

Jediný vysavač bez nutnosti údržby a bez ztráty sacího výkonu. Bez nutnosti výměny nebo praní filtrů. Bez nutnosti kupovat sáčky. Po převržení se sám opět narovná.
Automaticky se přizpůsobí kobercům, kobercovým předložkám nebo hladkým podlahám. Nejnovější cyklonová technologie s vysokým sacím výkonem.

Dyson Cinetic™ technologie
Dyson Cinetic™ technologie - nejúčinnější cyklony Dyson zachytávají mikroskopické prachové částice. U jiných vysavačů s málo účinnými cyklonami může docházet ke ztrátě sacího výkonu. Ale u vysavačů Dyson Cinetic™ separuje mikroskopický prach, který může ucpávat jiné vysavače, 36 Dyson Cinetic™ cyklon, takže není nutná žádná údržba filtrů ani nehrozí pokles sacího výkonu.

Jediný vysavač bez špinavých filtrů, které by bylo nutné prát nebo vyměňovat
Separace prachu ve vysavačích s technologií Dyson Cinetic™ je natolik účinná, že na rozdíl od jiných vysavačů, nevyžadují Dyson Cinetic™ vysavače praní ani výměnu filtrů. A bez nutnosti kupovat sáčky nevznikají ani žádné jiné skryté náklady.

Jediný vysavač, který se po převržení sám narovná
Jiné vysavače, když se převrhnou, zůstanou ležet. Pouze podlahový vysavač Dyson Big Ball se po převržení sám vrátí zpět na kolečka.

Vylepšené hygienické vyprazdňování odpadní nádoby
Při vyprazdňování nádoby dochází k pohybu silikonového límce směrem dolů po krycím plášti. Nečistoty jsou tak účinně staženy z vyprazdňované nádoby. Není tudíž třeba přijít do styku s prachem a nečistotami, ani sahat dovnitř nádoby.

Zvětšená kapacita odpadní nádoby
Odpadní nádoba pojme o 33 % více nečistot, než tomu bylo u předchozích modelů Dyson DC52.

Flexibilní madlo pro snadný ale důkladný úklid
Důmyslné kloubové madlo se nyní natáčí ve 3 směrech a umožňuje pohyb v rozsahu 360°. Díky tomu je úklid snadnější a všestrannější.

Prodloužená sací trubice pro hůře dostupná místa
Teleskopická sací trubice má nyní délku až 125 cm. To ocení nejen vysocí lidé, ale pomůže to i lidem s nižší postavou při vysávání hůře dostupných míst vysoko nad hlavou.

Ball™ technologie
Obzvlášť pohyblivé. Vysavače Dyson Big Ball umožňují jednoduché manévrování kolem nábytku a rohů.

Samopřepínací podlahová Musclehead™ hubice
Sama se nastaví podle typu podlahy. Aktivní základní deska automaticky nastavuje výšku hlavy hubice tak, aby sací výkon odpovídal typu právě vysávaného povrchu - koberec, kobercová předložka, hladká podlaha.

Rychloupínací hubice
Snadná výměna hubic mezi jednotlivými úkony.

Regulace sacího výkonu
Pro případ, že zachytíte záclonu nebo lehký ubrus na nábytku nebo budete chtít vysávat např. prach na žaluziích.

Pohodlné uložení nástavců
Oba nejčastěji používané základní nástavce - štěrbinový s kartáčem a na čalounění máte vždy po ruce přímo na trubici vysavače.

Žádné sáčky
Žádné dodatečné náklady na spotřební materiál

5 let záruka

Energetický štítek

Třída energetické účinnosti: E* Roční spotřeba energie: 52 kWh/rok Třída čisticího účinku na koberce: D Třída čisticího účinku na tvrdé podlahy: A Třída emisí prachu: A Hladina akustického výkonu: 82 dB
Technické parametry

Technologie: Dyson Cinetic™ Sací výkon: 250 AW (konstantní) Jmenovitý příkon: 1 300 W Pohybový mechanizmus: Dyson Ball™ Hlavní hubice: Rychloupínací samopřepínací podlahová Musclehead™ hubice Výstupní filtr: doživotní bezúdržbový filtr Kapacita zásobníku na odpad: 1,6 litru Délka napájecího kabelu: 6,6 m Maximální provozní dosah: 10,75 m Rozměry: 34,7 x 39,9 x 30,8 cm Hmotnost: 7,7 kg Rozměry v obalu: 53,5 x 44 x 35,5 cm Hmotnost v obalu: 10,65 kg
Obsah dodávky

Vysavač Dyson Cinetic Big Ball Hadice Madlo Teleskopická trubice Rychloupínací samopřepínací podlahová Musclehead™ hubice Rychloupínací kombinovaná štěrbinová/kartáčová hubice Rychloupínací hubice na čalounění Držák na nástavce Redukce pro starší příslušenství Návod k obsluze Záruční list v českém a slovenském jazyce