Dyson DC33c Pro ERP

Parametry k Dyson DC33c Pro ERP

Příkon
Maximální příkon750 W
Třída energetické účinnostiA
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka261 mm
Hloubka balení350 mm
Hmotnost7,5 kg
Hmotnost včetně balení9,9 kg
Šířka368 mm
Šířka balení400 mm
Výška507 mm
Výška balení520 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku2 l
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Typ trubiceTeleskopický
Ergonomie
Délka šňůry605 m
Výkon
Hlučnost84 dB
Pracovní dosah10 m
Třída reemise prachuA
Třída účinnosti vysávání kobercůD
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahA
Vysávánísuché
Vzduchový filtrpermanentní filtr omyvatelný

Popis Dyson DC33c Pro ERP

Bezsáčkový vysavač, sací výkon 260 AW (konstantní), A, příkon 750 W, max. dosah 10 m

Cyklony Dyson zachytávají více prachu, než všechny ostatní cyklony.
S přepínací podlahovou hubicí s regulací sání pro všechny druhy povrchů. Patentovaná technologie Radial Root Cyclone™ s konstantním sacím výkonem. Cyklony Dyson zachytí více mikroskopicky malých prachových částic než všechny ostatní cyklony. Podlahové vysavače s technologií Dyson Ball™ byly navrženy tak, aby se s nimi při objíždění nábytku dalo snadno a pohodlně manévrovat.

Technologie Radial Root Cyclone™
Tradiční vysavače se při filtraci prachu ze vzduchu spoléhají na sáček a filtr. Poté co jsou však uvedeny do provozu, mohou se sáček i filtr ucpat. Mnohé bezsáčkové vysavače fungují podobně. Spoléhají se na filtr, který se právě tak může ucpat. Jejich sací výkon klesá.
Patentované cyklony Dyson zachytí více prachu než všechny ostatní cyklony. Díky technologii Radial Root Cyclone™ jsou vzduchové proudy optimalizovány pro dosažení maximálního sacího výkonu. Patentovaný separační systém Dyson se nespoléhá na sáčky nebo filtry. Silné odstředivé síly oddělují prach a nečistoty ze vzduchu přímo do průhledné odpadní nádoby.

Technologie Ball™
Podlahové vysavače s Ball™ technologií lze otočit na místě a dá se s nimi lehce manévrovat a popojíždět sem a tam. V kulovém těle se nacházejí nejtěžší součásti: motor, elektronika, výstupní filtr a 6,5m samonavíjecího kabelu. To vytváří nízké těžiště a maximální stabilitu. Vysavače jsou vybaveny centrálním řídícím mechanizmem.

Přepínací podlahová hubice s regulací sání
Vysoká účinnost sběru prachu na všech typech podlah. Dá se jednoduše přepínat pro nejúčinnější čištění na koberci i na hladké a tvrdé podlaze. Standardní režim pro běžný úklid nebo maximální sací výkon na silně znečištěných podlahách.

Konstrukce se sníženou hladinou hluku
Žádný kompromis ve výkonu. Důležité komponenty se nacházejí v akusticky tlumeném kulovém těle. Motor je k šasi připevněn pomocí hluk pohlcujících úchytů. Méně hluku uniká i vzduchovými kanály. Zvuk pohlcující polyuretan také dodatečně snižuje hluk odváděného vzduchu.

Jednoduché a hygienické vysypávání odpadního zásobníku
Vyprazdňování odpadního zásobníku se provádí jednoduše a hygienicky stiskem tlačítka. Zásobník je průhledný, takže pokaždé vidíte, kdy je nutné jej vyprázdnit. Zároveň vidíte, kolik prachu, nečistot a vlasů již Váš vysavač Dyson vysál.

Lehká nastavitelná teleskopická trubice
Abyste se při vysávání nemuseli hrbit a dobře se Vám pracovalo, ať jste menšího vzrůstu či vysocí, ať vysáváte podlahu nebo schodiště.

Regulace sacího výkonu
Pro případ, že zachytíte záclonu nebo lehký ubrus na nábytku nebo budete chtít vysávat např. prach na žaluziích.

Pohodlné uložení nástavců
Oba nejčastěji používané základní nástavce - štěrbinový s kartáčem a na čalounění máte vždy po ruce přímo na trubici vysavače.

Žádné sáčky
Žádné dodatečné náklady na spotřební materiál

5 let záruka

Energetický štítek

Třída energetické účinnosti: A Roční spotřeba energie: 28 kWh/rok Třída čisticího účinku na koberce: D Třída čisticího účinku na tvrdé podlahy: A Třída emisí prachu: A Hladina akustického výkonu: 84 dB
Technické parametry

Technologie: Radial Root Cyclon™ Sací výkon: 260 AW (konstantní) Jmenovitý příkon: 750 W Pohybový mechanizmus: Dyson Ball™ Předmotorový filtr: doživotní prací filtr (doporučený interval praní: 1x měsíčně) Výstupní filtr: doživotní bezúdržbový filtr Kapacita zásobníku na odpad: 2 litry Délka napájecího kabelu: 6,5 m Maximální provozní dosah: 10 m Rozměry: 36,8 x 50,7 x 26,1 cm Hmotnost: 7,5 kg Rozměry v obalu: 52 x 40 x 35 cm Hmotnost v obalu: 9,89 kg
Obsah dodávky

Vysavač DC33c Hadice Madlo Teleskopická trubice Přepínací podlahová hubice s regulací sání Hubice do škvír a pod nábytek Kombinovaná štěrbinová/kartáčová hubice Hubice na čalounění Držák na nástavce Návod k obsluze Záruční list v českém a slovenském jazyce