Dyson DC37c Parquet ERP

Parametry k Dyson DC37c Parquet ERP

Příkon
Maximální příkon750 W
Třída energetické účinnostiA
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka261 mm
Hloubka balení350 mm
Hmotnost7,5 kg
Hmotnost včetně balení9,9 kg
Šířka368 mm
Šířka balení400 mm
Výška507 mm
Výška balení520 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku2 l
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Typ trubiceTeleskopický
Ergonomie
Délka šňůry6,5 m
Výkon
Hlučnost84 dB
Pracovní dosah10 m
Třída reemise prachuA
Třída účinnosti vysávání kobercůD
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahA
Vysávánísuché
Vzduchový filtrpermanentní filtr omyvatelný

Popis Dyson DC37c Parquet ERP

Bezsáčkový vysavač, sací výkon 260 AW (konstantní), A, příkon 750 W, max. dosah 10 m

Žádný jiný vysavač nevyfukuje čistější vzduch. S hubicí na parkety.
Doživotní bezúdržbový výstupní filtr pro alergiky.
S přepínací podlahovou hubicí s regulací sání pro všechny druhy povrchů a přídavnou flexibilní hubicí na parkety pro úklid citlivých podlah. Patentovaná technologie Radial Root Cyclone™ s konstantním sacím výkonem. Cyklony Dyson zachytí více mikroskopicky malých prachových částic než všechny ostatní cyklony. Podlahové vysavače s technologií Dyson Ball™ byly navrženy tak, aby se s nimi při objíždění nábytku dalo snadno a pohodlně manévrovat.

Technologie Radial Root Cyclone™
Tradiční vysavače se při filtraci prachu ze vzduchu spoléhají na sáček a filtr. Poté co jsou však uvedeny do provozu, mohou se sáček i filtr ucpat. Mnohé bezsáčkové vysavače fungují podobně. Spoléhají se na filtr, který se právě tak může ucpat. Jejich sací výkon klesá.
Patentované cyklony Dyson zachytí více prachu než všechny ostatní cyklony. Díky technologii Radial Root Cyclone™ jsou vzduchové proudy optimalizovány pro dosažení maximálního sacího výkonu. Patentovaný separační systém Dyson se nespoléhá na sáčky nebo filtry. Silné odstředivé síly oddělují prach a nečistoty ze vzduchu přímo do průhledné odpadní nádoby.

Technologie Ball™
Podlahové vysavače s Ball™ technologií lze otočit na místě a dá se s nimi lehce manévrovat a popojíždět sem a tam. V kulovém těle se nacházejí nejtěžší součásti: motor, elektronika, výstupní filtr a 6,5m samonavíjecího kabelu. To vytváří nízké těžiště a maximální stabilitu. Vysavače jsou vybaveny centrálním řídícím mechanizmem.

Vyfukuje čistější vzduch, než vzduch, který vdechujete.*
Běžné vysavače nedisponují natolik efektivními cyklonami a vypouštějí alergeny zpět do ovzduší.
Vysavače Dyson jsou vybaveny nejefektivnějšími cyklonami a jsou navrženy tak, aby byly vzduchotěsné. Vyfukovaný vzduch je čistější než vzduch, který běžně dýcháme. To je ideální pro alergiky.

Dyson cyklony separují ze vzduchu částice již od velikosti 0,5 mikrometru jako je pyl, spory plísní nebo bakterie.
Doporučen pro alergiky
Nezávislá britská asociace pro alergie (British Allergy Foundation - BAF) doporučuje vysavače Dyson pro alergiky. Prestižní doporučení BAF je udělováno výrobkům, které omezují, redukují nebo odstraňují alergeny z blízkého okolí alergiků.
Švýcarská Allergie Suisse vyvinula přísná testovací kritéria. Ta pevně stanovují, jak účinně musí sací a filtrační systémy odstraňovat částice vyvolávající alergie. Sací a filtrační systémy musí tyto částice vždy konstantně ze vzduchu separovat.

Přepínací podlahová hubice s regulací sání
Vysoká účinnost sběru prachu na všech typech podlah. Dá se jednoduše přepínat pro nejúčinnější čištění na koberci i na hladké a tvrdé podlaze. Standardní režim pro běžný úklid nebo maximální sací výkon na silně znečištěných podlahách.

Flexibilní hubice na parkety
Flexibilní hubice na parkety je pro vyšší účinnost sběru prachu vybavena kanálkem na hrubé nečistoty a zvlášť dlouhými štětinami. Kloubové uchycení umožňuje otáčení hubice v obou osách. Pro maximální účinnost sběru prachu a zajištění vysokého sacího výkonu je vybavena dvěma řadami štětin: první řada uvolňuje a odstraňuje hrubé nečistoty a druhá zajišťuje optimální utěsnění.

Konstrukce se sníženou hladinou hluku
Žádný kompromis ve výkonu. Důležité komponenty se nacházejí v akusticky tlumeném kulovém těle. Motor je k šasi připevněn pomocí hluk pohlcujících úchytů. Méně hluku uniká i vzduchovými kanály. Zvuk pohlcující polyuretan také dodatečně snižuje hluk odváděného vzduchu.

Jednoduché a hygienické vysypávání odpadního zásobníku
Vyprazdňování odpadního zásobníku se provádí jednoduše a hygienicky stiskem tlačítka. Zásobník je průhledný, takže pokaždé vidíte, kdy je nutné jej vyprázdnit. Zároveň vidíte, kolik prachu, nečistot a vlasů již Váš vysavač Dyson vysál.

Lehká nastavitelná teleskopická trubice
Abyste se při vysávání nemuseli hrbit a dobře se Vám pracovalo, ať jste menšího vzrůstu či vysocí, ať vysáváte podlahu nebo schodiště.

Regulace sacího výkonu
Pro případ, že zachytíte záclonu nebo lehký ubrus na nábytku nebo budete chtít vysávat např. prach na žaluziích.

Pohodlné uložení nástavců
Oba nejčastěji používané základní nástavce - štěrbinový s kartáčem a na čalounění máte vždy po ruce přímo na trubici vysavače.

Žádné sáčky
Žádné dodatečné náklady na spotřební materiál

5 let záruka

Energetický štítek

Třída energetické účinnosti: A Roční spotřeba energie: 28 kWh/rok Třída čisticího účinku na koberce: D Třída čisticího účinku na tvrdé podlahy: A Třída emisí prachu: A Hladina akustického výkonu: 84 dB
Technické parametry

Technologie: Radial Root Cyclon™ Sací výkon: 260 AW (konstantní) Jmenovitý příkon: 750 W Pohybový mechanizmus: Dyson Ball™ Předmotorový filtr: doživotní prací filtr (doporučený interval praní: 1x měsíčně) Výstupní filtr: doživotní bezúdržbový filtr Kapacita zásobníku na odpad: 2 litry Délka napájecího kabelu: 6,5 m Maximální provozní dosah: 10 m Rozměry: 36,8 x 50,7 x 26,1 cm Hmotnost: 7,5 kg Rozměry v obalu: 52 x 40 x 35 cm Hmotnost v obalu: 9,9 kg
Obsah dodávky

Vysavač DC37c Hadice Madlo Teleskopická trubice Přepínací podlahová hubice s regulací sání Kloubová hubice na parkety, hladké a plovoucí podlahy Kombinovaná štěrbinová/kartáčová hubice Hubice na čalounění Držák na nástavce Návod k obsluze Záruční list v českém a slovenském jazyce