Dyson Small Ball

Parametry k Dyson Small Ball

Hmotnost a rozměry
Hloubka280 mm
Hmotnost5,5 kg
Šířka350 mm
Výška810 mm
Příkon
Typ bateriesíťový 230V
Vzhled
Odnímatelný ruční vysavačNe
Typ nádoby na prachbezsáčkový

Popis Dyson Small Ball

Bezsáčkový vysavač, sací výkon 163 AW (konstantní), B, max. dosah 12,9 m

Lehký a kompaktní.
Koncentrovaná technologie s výkonem velkého vysavače.
Smallball je nejmenší stojací vysavač Dyson takže je lehký na přenášení a může být uložen v malém prostoru. Přes své malé rozměry má výkon velkého vysavače. Technologie použitá uvnitř nebyla jednoduše "zmenšena", nýbrž koncentrována a každý úhel a každý rozměr byl znovu navržen.

2 Tier Radial™ cyklony
Menší cyklony vyvinou větší odstředivé síly. Tímto způsobem dokáží zachytávat ještě menší mikroskopické prachové částice, jako jsou alergeny a bakterie.
SmallBall využívá 19 cyklon propojených paralelně ve dvou vrstvách. Tím vznikají silnější odstředivé síly a zvyšuje se proud vzduchu. Díky tomu zachytávají částice již od velikosti 0,5 mikrometru.

Technologie Ball™
Stojací vysavače s Ball™ technologií lze otočit na místě a dá se s nimi lehce manévrovat a popojíždět sem a tam. Pohybují se na kulovém těle, které ulehčuje ovládání. Vysavačem můžete snadno manévrovat pouhým otáčením zápěstím. Jeho štíhlý profil pomáhá při úklidu kolem nábytku i různých překážek v domácnosti.

Podlahová hubice s elektrickým rotačním kartáčem s karbonovými vlákny
Podlahová hubice vysavače Dyson Smallball se automaticky přizpůsobí každému typu podlahy. Díky přepracované technologii hubice nedochází k falešnému sání vzduchu z boku čímž je zajištěný optimální sací výkon jak na kobercích tak na hladkých tvrdých podlahách. Karbonová vlákna rotačního kartáče odstraňují jemný prach z hladkých podlah. Standardní režim pro běžný úklid, maximální sací výkon k vysávání na silně znečištěných podlahách.

Lehce odnímatelná trubice
Trubice s hadicí, které je o 45% delší než u předcházejícího modelu, je kdykoliv rychle připravena k vysávaní schodů, míst nad hlavou, nepříjemných štěrbin nebo jiných obtížně přístupných povrchů.

Jednoduché a hygienické vysypávání odpadní nádoby
Vyprazdňování odpadní nádoby se provádí jednoduše a hygienicky stiskem tlačítka. Odpadní nádoba je průhledná, takže pokaždé vidíte, kdy je nutné ji vyprázdnit. Zároveň vidíte, kolik prachu, nečistot a vlasů již Váš vysavač Dyson vysál.

Lehký a kompaktní
Dyson Smallball váží pouze 5,5 kg díky čemu se lehce přenáší a jednoduše ukládá, a i přesto má výkon velkého vysavače.

Pohodlné uložení nástavců
Oba nejčastěji používané základní nástavce - štěrbinový s kartáčem a na čalounění máte vždy po ruce přímo na vysavači.

Žádné sáčky
Žádné dodatečné náklady na spotřební materiál

5 let záruka

Energetický štítek

Třída energetické účinnosti: B Roční spotřeba energie: 29 kWh/rok Třída čisticího účinku na koberce: C Třída čisticího účinku na tvrdé podlahy: A Třída emisí prachu: A Hladina akustického výkonu: 86 dB
Technické parametry

Technologie: 2 Tier Radial™ cyklony Sací výkon: 163 AW (konstantní) Pohybový mechanizmus: Dyson Ball™ Předmotorový filtr: doživotní prací filtr (doporučený interval praní: 1x měsíčně) Výstupní filtr: doživotní prací filtr (doporučený interval praní: 1x měsíčně) Kapacita zásobníku na odpad: 0,9 litru Délka napájecího kabelu: 9,67 m Maximální provozní dosah: 12,96 m Rozměry: 35 x 81 x 28 cm Hmotnost: 5,5 kg Rozměry v obalu: 66 x 25,5 x 26 cm Hmotnost v obalu: 7,19 kg
Obsah dodávky

Vysavač Smallball Trubice Podlahová hubice s elektrickým rotačním kartáčem s karbonovými vlákny a s regulací sání Kombinovaná štěrbinová/kartáčová hubice Hubice na čalounění Držák na nástavce Návod k obsluze Záruční list v českém a slovenském jazyce