Dyson V6 Animal Pro Plus

Parametry k Dyson V6 Animal Pro Plus

Hmotnost a rozměry
Hloubka210 mm
Hmotnost2,1 kg
Šířka250 mm
Výška1210 mm
Příkon
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Výkon
Hlučnost87 dB
Vzhled
Odnímatelný ruční vysavačAno
Typ nádoby na prachbezsáčkový

Popis Dyson V6 Animal Pro Plus

Dyson akumulátorový vysavač V6 Animal Pro+

Nyní nově s účinnou HEPA filtrací.
Dvakrát větší sací výkon ve srovnání s jinými bezkabelovými vysavači.*
S extra příslušenstvím pro domácnosti s domácím mazlíčkem.
*1 Testované bezkabelové vysavače s částečně zaplněnou sběrnou nádobou podle normy EN60312-1 kapitoly 5.8 a 5.9

Účinná filtrace
Dyson V6 Animal Pro+ je vybavený patentovanými 2 Tier Radial™ cyklonami, účinným výstupním filtrem a těsnícím systémem. Proto je vzduch vyfukovaný z vysavače čistější než okolní vzduch, který dýcháte.
Díky patentovaným 2 Tier Radial™ cyklonám zachytává Dyson V6 Animal Pro+ více prachu. 15 cyklon ve dvou vrstvách vytváří silné odstředivé síly, které z nasávaného vzduchu separují prach a alergeny. Všechny zbývající částice včetně alergenů a bakterií už od velikosti 0,3 mikrometru jsou zachyceny účinným výstupním filtrem. Přitom je celý systém účinně utěsněn, takže vzduch vyfukovaný z vysavače je čistější než okolní vzduch, který dýcháte.

Poháněný digitálním motorem Dyson V6
Digitální motor Dyson V6 je klíčovou technologií nejvýkonnějších akumulátorových vysavačů*. Tento výkonem napěchovaný motor používá digitální pulzní technologii a neodymový magnet k dosažení až 110 000 otáček za minutu. Jeho malé rozměry zároveň znamenají, že vysavače, které pohánějí, mohou být malé, lehké a výkonné.

Na základě testu akumulátorových vysavačů 5 nejprodávanějších značek na trhu platné k prosinci 2014.
2 Tier Radial™ cyklony
15 cyklon uspořádaných ve dvou vrstvách pracujících paralelně pro zvýšení průtoku vzduchu a zachycení jemného prachu a alergenů.
Akumulátorové vysavače Dyson využívají stejnou cyklonovou technologii jako naše klasické trvale napájené vysavače. Výkonné odstředivé síly vytlačují nečistoty a prach z nasátého vzduchu do odpadní nádoby. Tato patentovaná cyklonová technologie kombinovaná s digitálním motorem Dyson V6 a přepracovaným Li-Iontovým akumulátorem s Nikl-Mangan-Kobaltovou katodou Li-NMC stojí za výkonným sáním akumulátorových vysavačů Dyson. Od okamžiku kdy začnete vysávat až do okamžiku než skončíte.

Široká podlahová hubice (25 cm) s rotačním kartáčem s karbonovými vlákny
Podlahová hubice vhodná pro všechny druhy podlah. Rozšířená šířka rotačního kartáče vhodná pro použití na větších plochách a ve větším prostoru.
Tuhé nylonové štětiny odstraňují hluboce usazené nečistoty z koberců. Karbonová vlákna sbírají jemný prach z hladkých podlah.

Mini hubice s motorovým rotačním kartáčem
Tuhé nylonové štětiny odstraňují chlupy zvířat a hluboce usazené nečistoty z nábytku, autosedaček a úzkých mezer.

Efektivní řešení likvidace roztočů a alergenů z matrací
Kombinace vysokého sacího výkonu, rotačního mini kartáče a účinné HEPA filtrace vysavače V6 Animal Pro+ nabízí účinný nástroj na potírání roztočů a alergenů z našich matrací. Toto řešení nespoléhá a pouhé zabíjení roztočů v matracích, ale na jejich úplné odstranění včetně jejich alergenních výkalů z našeho obydlí. Jak vše funguje? Nylonová vlákna rotačního kartáče způsobí silné vibrace povrchu matrace do hloubky. Tím dojde k uvolnění roztočů zachycených ve vláknech matrace a jejich nasátí silným proudem vzduchu do vysavače. Současně s roztoči jsou nasávány i jejich výkaly, které hlavně působí alergenně. Vše pak díky dokonalému utěsnění a HEPA filtraci zůstane v odpadním zásobníku vysavače.

Až 20 minut vysokého stejnoměrného sacího výkonu
Dyson V6 Animal Pro+ je vybaven spínačem s neobyčejně jemným chodem. To znamená, že výkon baterie je využit pouze při vysávání. To stačí na 20 minut provozu (17 minut při použití rotačního kartáče).
Mnoho jiných akumulátorových vysavačů zůstává při vysávání trvale v chodu. Tím dochází při krátkých pauzách mezi jednotlivými úkony k plýtvání energií baterie. Akumulátorové vysavače Dyson jsou vybaveny přepínacím tlačítkem pro přechod do MAX režimu pro případ zvlášť odolných nečistot a spínačem s neobyčejně jemným chodem. To znamená, že výkon baterie je využit pouze při vysávání. Pokud potřebujete, je vysavač v chodu, když ne, je vypnutý.

Režim MAX
Stiskem tlačítka zvednete sací výkon. Poskytuje 6 minut zvýšeného sacího výkonu pro náročné úkony.
Dyson Animal Pro+ disponuje 2 úrovněmi sacího výkonu: 20 minutami konstantního sání 28 AW nebo 6 minutami maximálního konstantního sacího výkonu 100 AW bez poklesu.

Lehký a ergonomický
Svým tvarem padne přirozeně do ruky. Hmotnost pouze 2,11 kg a dobré vyvážení výrazně usnadňují manipulaci.
U ostatních akumulátorových vysavačů jsou těžké části jako motor, prachový separátor a filtrační systém umístěny nízko u podlahy - daleko od rukojeti. To znesnadňuje přesouvání vysavače z jedné plochy na jinou a zvláště plochy v různých výškách.
Aby se dal dobře využít princip páky, posunuli inženýři Dyson těžiště. Hmotnost je rozložena jinak. Motor a baterie jsou umístěny přímo nad a pod rukou čímž odlehčily konec, kterým se vysává.

Všestranné použití pro úklid od podlahy po strop
Pro snadný úklid nahoře, dole i v mezerách a co nejjednodušší manipulaci s vysavačem se těžiště nachází v rukojeti.

Dá se snadno přestavět na ruční vysavač
Pro rychlý a okamžitý úklid nebo úklid v obtížně dostupných místech se dají všechny akumulátorové vysavače Dyson jednoduše přestavět na ruční vysavače.

Hygienické vysypávání odpadní nádoby
Jen stisknete tlačítko a vysypete nečistoty. Díky jednoduchému a rychlému vyprazdňování stiskem tlačítka nedochází ke kontaktu s nečistotami.

Vysávání pod nízkým nábytkem.
Nízký profil podlahové hubice. Zůstane plochou na podlaze, i když je vysavač úplně sklopený.

Vysávání schodů
Pro pohodlné vysávání schodů lze podlahovou hubici s rotačním kartáčem připevnit přímo na tělo vysavače.

Vysávání interiéru automobilu
Vysává koberečky, čalounění i mezi sedadly.

Praktický úchyt na stěnu
Slouží pro uložení i nabíjení vysavače a jeho nástavců. Pokud vysavač ukládáte a nabíjíte v úchytu na stěnu, máte jistotu, že bude vždy připraven k použití.

Žádné sáčky a doživotní prací filtr
Žádné dodatečné náklady na spotřební materiál

Technické parametry

Hlavní hubice: Široká podlahová hubice (25cm) s elektrickým rotačním kartáčem s karbonovými vlákny Sací výkon (konstantní): MAX 100 AW (6 Min) / 28 AW (20 Min) Doba nabíjení: 3,5 hodiny Kapacita zásobníku na odpad: 0,4 litru Rozměry: 25,0 x 121,0 (s trubicí) x 21,0 cm Hmotnost: 2,11 kg Rozměry v obalu: 74,5 x 16 x 28 cm Hmotnost v obalu: 4,19 kg
Obsah dodávky

Vysavač V6 Trubice Podlahová hubice s elektrickým rotačním kartáčem s karbonovými vlákny Mini hubice s motorovým rotačním kartáčem Kombinovaná kartáčová hubice Štěrbinová hubice Li-Iontový akumulátor s Nikl-Mangan-Kobaltovou katodou Li-NMC (pevnou součástí těla vysavače) Nabíjecí adaptér Úchyt na stěnu Předmotorový prací filtr (instalován ve vysavači) Výstupní prací HEPA filtr (instalován ve vysavači)