Parametry k Electrolux Ease C4 EC41-ANIM
| Technické detaily | |
| Délka kabelu | 6 m |
| Kola | Ano |
| Příkon | |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Maximální příkon | 700 W |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Roční spotřeba energie | 28 kWh |
| Sací výkon | 18800 W |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Typ konektoru | Typ C |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 415 mm |
| Hloubka balení | 365 mm |
| Hmotnost | 4,5 kg |
| Hmotnost včetně balení | 8,1 kg |
| Šířka | 310 mm |
| Šířka balení | 480 mm |
| Výška | 350 mm |
| Výška balení | 400 mm |
| Vzhled | |
| Barva | Červená |
| Filtr na ochranu motoru | Ano |
| Model | Cylindrový |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 1,8 l |
| Počet koleček | 2 kolo/kola |
| Typ nádoby na prach | cyklónový |
| Typ prachového sáčku | Bezsáčkové |
| Typ trubice | kovová teleskopická |
| Ergonomie | |
| Délka šňůry | 6 m |
| Držadlo | Ano |
| Počet parkovacích/skladovacích pozic | 2 |
| Regulace výkonu | na vysavači |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Umývatelný filtr | Ano |
| Vertikální skladovací prostor | Ano |
| Výkon | |
| Čisticí povrchy | Holá podlaha |
| Dirt separating method | Filtrování |
| Hlučnost | 80 dB |
| Počet filtrů | 4 |
| Pracovní dosah | 7 m |
| Proud vzduchu | 27 l/s |
| Správné použití | Domácí |
| Vysávání | suché |
| Vzduchový filtr | Omyvatelný Hygiene Filter |
| Obsah balení | |
| Brushes included | Turbo kartáč |
| Logistická data | |
| Objem balení | 71832 cm³ |
Popis Electrolux Ease C4 EC41-ANIM
Bezsáčkový vysavač Electrolux Ease C4 EC41-ANIM: S bezsáčkovým vysavačem Electrolux EC41-ANIM uklízíte chytřeDomov je prakticky pro každého tím nejoblíbenějším místem na světě. A kdy se v něm cítíme nejlépe? Když je dokonale uklizený. A je v něm útulno. Usnadněte si úklid s výkonným bezsáčkovým vysavačem Electrolux EC41-ANIM a vytvořte si domov, do kterého je radost se vracet. Cyklónová technologieSystém cyklónového proudění vzduchu poskytuje intenzivní sací výkon pro optimální výsledky vysávání. V cyklónové komoře se totiž prach a špína účinně oddělují od proudění vzduchu odstředivou silou. Vysavač díky tomu zůstane po dlouhou dobu vyladěný na ideální provozní podmínky. Mimořádně snadná údržbaVelkoobjemová nádoba na prach pojme až 1,8 litru, a proto vyžaduje méně časté vyprazdňování. Prach bezpečně a snadno vysypete pomocí jediného tlačítka. Čtyřnásobná filtraceBezsáčkový vysavač používá čtyřstupňovou filtraci, která zajistí účinné oddělení prachu. Dvoustupňová cyklónová technologie pak odděluje malé a...













