Electrolux Ergorapido EER73IGM

901001 18
90 %
Alza.cz
2 939 Kč
Skladem

Parametry k Electrolux Ergorapido EER73IGM

Hmotnost a rozměry
Hloubka145 mm
Hmotnost3,2 kg
Šířka265 mm
Výška1145 mm
Příkon
Doba chodu30 min
Doba nabíjení3 h
Napájecí zdrojBaterie
Napětí baterie3,6 V
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Obsah balení
Rotační kartáčAno
Vzhled
BarvaŠedá, Metalická
Montovatelné na zeďAno
Objem prachové nádoby/sáčku0,5 l
Odnímatelný ruční vysavačAno
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Ergonomie
Pozice pro skladováníAno
Výkon
Dirt separating methodCyklónový
VysáváníSuchý

Popis Electrolux Ergorapido EER73IGM

Bezsáčkový vysavač 2 v 1 (Tyčový/ruční) s rotačním kartáčem Ergo Rapido nové generace

cyklónová jednotka samostatně stojící poloha LED diody integrované v podlahové hubici pro přehledný úklid akumulátory Sony Li-Ion - 14,4V (1500 mAh) délka vysávání až 30min nádoba na nečistoty o objemu 0,5l dobíjecí stojánek s příslušenstvím (kartáček a štěrbinová hubice) LED diodová kontrola stavu akumulátoru Barva šedá
Výkon

Čas nabíjení (h): 3 Maximální sací síla (W): 17 Výdrž baterie vysavače - nízký výkon (min.): 30 Výdrž baterie vysavače - normální výkon (min.): 30 Výdrž baterie vysavače - vysoký výkon (min.): 13
Vysávání 2v1
Využijte dokonalou flexibilitu a funkční design. Ať už potřebujete vysát velkou plochu nebo naopak malý, obtížně přístupný prostor, vysavač Ergorapido odvede svoji práci skvěle. Snadno odnímatelná ruční jednotka umožňuje bezproblémové vysávání kuchyňského stolu, nábytku nebo interiéru vozidla.

Lithiová baterie TurboPower s dlouhou výdrží
Vysoce výkonná lithiová baterie TurboPower vydrží dvakrát déle než niklové baterie a poskytuje tak vyšší výkon po delší dobu, navíc je lehčí a snadněji se s ní manipuluje. Výměna baterie je snadná, rychle se dobíjí, doba provozu je až 30 minut a kontrolka signalizuje nutnost dobití.

Manévrovatelnost o 180° se systémem EasySteer™
Manévrování o 180° se systémem EasySteer™, ergonomický design, důmyslná hubice a velká zadní kolečka zajišťují při vysávání na všech typech podlah potřebnou flexibilitu a bezproblémový pohyb i otáčení. Díky dvoustupňovému režimu výkonu můžete přizpůsobit vysávání různým povrchům. Až práci dokončíte, stačí vysavač umístit zpět do nabíjecí stanice.

LED osvětlení DustSpotter™
Hubice vysavače Ergorapido umožňuje manévrování o 180° a navíc je vybavena osvětlením LED pro dokonalé vysávání. Vždy tak uvidíte, co přesně a kde vysáváte, a nic vám tak neunikne ani v těch nejtmavějších zákoutích.