Electrolux Ergorapido EER77SSM

981001 24
98 %
Alza.cz
5 499 Kč
Skladem

Parametry k Electrolux Ergorapido EER77SSM

Hmotnost a rozměry
Hloubka145 mm
Hmotnost3,2 kg
Šířka265 mm
Výška1145 mm
Příkon
Doba chodu45 min
Doba nabíjení4 h
Napájecí zdrojBaterie
Napětí baterie3,6 V
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Obsah balení
Ano
Rotační kartáčAno
Výkon
Hlučnost79 dB
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku0,5 l
Vzhled
BarvaPísková
Kapacita nádrže na čistou vodu0,4 l
Kapacita nádrže na špinavou vodu0,2 l
Objem prachové nádoby/sáčku0,5 l
Odnímatelný ruční vysavačAno
Počet nádrží na vodu2
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Ergonomie
Pozice pro skladováníAno
Výkon
Dirt separating methodCyklónový
VysáváníSuchý

Popis Electrolux Ergorapido EER77SSM

Bezsáčkový vysavač 2 v 1 (tyčový/ ruční) s rotačním kartáčem ErgoRapido nové generace

patentovaný systém Brush roll Clean (BRC) cyklónová jednotka samostatně stojící poloha LED diody integrované v podlahové hubici pro přehledný úklid akumulátory Somy Li-Ion HD - 18 V (2100 mAh) délka vysávání až 45min nádoba na nečistoty o objemu 0,5 l dobíjecí stojánek s příslušenstvím (kartáček a štěrbinová hubice) Barva zlatá metalická
Výkon

Čas nabíjení (h): 4 Maximální sací síla (W): 18.5 Výdrž baterie vysavače - nízký výkon (min.): 45
Vysávání 2v1
Využijte dokonalou flexibilitu a funkční design. Ať už potřebujete vysát velkou plochu nebo naopak malý, obtížně přístupný prostor, vysavač Ergorapido odvede svoji práci skvěle. Snadno odnímatelná ruční jednotka umožňuje bezproblémové vysávání kuchyňského stolu, nábytku nebo interiéru vozidla.

Lithiová baterie TurboPower s dlouhou výdrží
Vysoce výkonná lithiová baterie TurboPower vydrží dvakrát déle než niklové baterie a poskytuje tak vyšší výkon po delší dobu, navíc je lehčí a snadněji se s ní manipuluje. Výměna baterie je snadná, rychle se dobíjí, doba provozu je až 30 minut a kontrolka signalizuje nutnost dobití.

Samočisticí technologie BrushRollClean™
Zapomeňte na nekonečné odstraňování vlasů a vláken z kartáče vašeho vysavače. Díky patentované kartáčové technologii BrushrollClean™ to nový vysavač Ergorapido udělá za vás pouhým sešlápnutím pedálu!

Manévrovatelnost o 180° se systémem EasySteer™
Manévrování o 180° se systémem EasySteer™, ergonomický design, důmyslná hubice a velká zadní kolečka zajišťují při vysávání na všech typech podlah potřebnou flexibilitu a bezproblémový pohyb i otáčení. Díky dvoustupňovému režimu výkonu můžete přizpůsobit vysávání různým povrchům. Až práci dokončíte, stačí vysavač umístit zpět do nabíjecí stanice.

LED osvětlení DustSpotter™
Hubice vysavače Ergorapido umožňuje manévrování o 180° a navíc je vybavena osvětlením LED pro dokonalé vysávání. Vždy tak uvidíte, co přesně a kde vysáváte, a nic vám tak neunikne ani v těch nejtmavějších zákoutích.

add