Electrolux Ergorapido EER7GREEN

941001 22
94 %
Alza.cz
3 999 Kč
Skladem

Parametry k Electrolux Ergorapido EER7GREEN

Hmotnost a rozměry
Hloubka145 mm
Hmotnost3,2 kg
Šířka265 mm
Výška1145 mm
Příkon
Doba chodu35 min
Doba nabíjení4 h
Frekvence vstupního střídavého napětí50 Hz
Napájecí zdrojBaterie
Napětí baterie18 V
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Vstupní střídavé napětí18 V
Obsah balení
Štěrbinový nástavecAno
Výkon
Hlučnost79 dB
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku0,5 l
Vzhled
BarvaČerná
Objem prachové nádoby/sáčku0,5 l
Odnímatelný ruční vysavačAno
Proud vzduchu0,87 m³/min
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Výkon
Dirt separating methodCyklónový
LED indikátoryAno
Počet filtrů2
Počet rychlostí2
VysáváníSuchý
Vzduchový filtrCyklónový

Popis Electrolux Ergorapido EER7GREEN

Bezsáčkový vysavač 2 v 1 (tyčový/ruční) s rotačním kartáčem ErgoRapido nové generace

65% recyklovaných plastů patentovaný systém Brush roll Clean (BRC) cyklónová jednotka, samostatně stojící poloha LED diody integrované v podlahové hubici pro přehledný úklid akumulátory Sony Li-Ion 18 V (1500 mAh) délka vysávání až 35 min nádoba na nečistoty o objemu 0,5 l dobíjecí stojánek s příslušenstvím (kartáček a štěrbinová hubice)
Výkon

Čas nabíjení (h): 4 Maximální sací síla (W): 17.5 Výdrž baterie vysavače - nízký výkon (min.): 35 Výdrž baterie vysavače - normální výkon (min.): 35 Výdrž baterie vysavače - vysoký výkon (min.): 13
Vysávání 2v1
Využijte dokonalou flexibilitu a funkční design. Ať už potřebujete vysát velkou plochu nebo naopak malý, obtížně přístupný prostor, vysavač Ergorapido odvede svoji práci skvěle. Snadno odnímatelná ruční jednotka umožňuje bezproblémové vysávání kuchyňského stolu, nábytku nebo interiéru vozidla.

Samočisticí technologie BrushRollClean™
Zapomeňte na nekonečné odstraňování vlasů a vláken z kartáče vašeho vysavače. Díky patentované kartáčové technologii BrushrollClean™ to nový vysavač Ergorapido udělá za vás pouhým sešlápnutím pedálu!

Lithiová baterie TurboPower s dlouhou výdrží
Vysoce výkonná lithiová baterie TurboPower vydrží dvakrát déle než niklové baterie a poskytuje tak vyšší výkon po delší dobu, navíc je lehčí a snadněji se s ní manipuluje. Výměna baterie je snadná, rychle se dobíjí, doba provozu je až 30 minut a kontrolka signalizuje nutnost dobití.

Manévrovatelnost o 180° se systémem EasySteer™
Manévrování o 180° se systémem EasySteer™, ergonomický design, důmyslná hubice a velká zadní kolečka zajišťují při vysávání na všech typech podlah potřebnou flexibilitu a bezproblémový pohyb i otáčení. Díky dvoustupňovému režimu výkonu můžete přizpůsobit vysávání různým povrchům. Až práci dokončíte, stačí vysavač umístit zpět do nabíjecí stanice.

LED osvětlení DustSpotter™
Hubice vysavače Ergorapido umožňuje manévrování o 180° a navíc je vybavena osvětlením LED pro dokonalé vysávání. Vždy tak uvidíte, co přesně a kde vysáváte, a nic vám tak neunikne ani v těch nejtmavějších zákoutích.