Electrolux Ergorapido ZB3104

 
931001 72
93 %

Parametry k Electrolux Ergorapido ZB3104

Hmotnost a rozměry
Hloubka265 mm
Hmotnost2,44 kg
Šířka145 mm
Výška1145 mm
Příkon
Doba chodu30 min
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Vzhled
Kapacita0,5 l
Typ nádoby na prachbezsáčkové
Vzhled
BarvaČervená, Stříbrná
Odnímatelný ruční vysavačAno
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Výkon
Čisticí povrchyKoberec, Tvrdá podlaha
Hlučnost79 dB
Vysávánísuché

Popis Electrolux Ergorapido ZB3104

Lithiová baterie TurboPower s dlouhou výdrží
Vysoce výkonná lithiová baterie TurboPower vydrží dvakrát déle než niklové baterie a poskytuje tak vyšší výkon po delší dobu, navíc je lehčí a snadněji se s ní manipuluje. Výměna baterie je snadná, rychle se dobíjí, doba provozu je až 30 minut a kontrolka signalizuje nutnost dobití.

Manévrovatelnost o 180° se systémem EasySteer™
Manévrování o 180° se systémem EasySteer™, ergonomický design, důmyslná hubice a velká zadní kolečka zajišťují při vysávání na všech typech podlah potřebnou flexibilitu a bezproblémový pohyb i otáčení. Díky dvoustupňovému režimu výkonu můžete přizpůsobit vysávání různým povrchům. Až práci dokončíte, stačí vysavač umístit zpět do nabíjecí stanice.

Vysávání 2v1
Využijte dokonalou flexibilitu a funkční design. Ať už potřebujete vysát velkou plochu nebo naopak malý, obtížně přístupný prostor, vysavač Ergorapido odvede svoji práci skvěle. Snadno odnímatelná ruční jednotka umožňuje bezproblémové vysávání kuchyňského stolu, nábytku nebo interiéru vozidla.

Ergo Rapido nové generace Bezsáčkový vysavač 2 v 1 (Tyčový a ruční) s rotačním kartáčem, )

cyklónová jednotka samostatně stojící poloha, akumulátory Li-Ion - 14,4V nádoba na nečistoty objem 0,5l dobíjecí stojánek s příslušenstvím (kartáček a štěrbinová hubice) LED diodová kontrola stavu akumulátoru váha samostatného vysavače pouze 1,1kg, celkem 2,5kg Barva tm. fialová Maximální doba provozu (při nízké rychlosti) až 30 min Maximální doba provozu (při nejvyšší rychlosti) až 13 min