Parametry k Electrolux PowerForce EPF61RR
| Technické detaily | |
| Délka kabelu | 6 m |
| Příkon | |
| Maximální příkon | 700 W |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Roční spotřeba energie | 27,9 kWh |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 441 mm |
| Hloubka balení | 600 mm |
| Hmotnost | 5,8 kg |
| Hmotnost včetně balení | 6,9 kg |
| Šířka | 293 mm |
| Šířka balení | 400 mm |
| Výška | 238 mm |
| Výška balení | 245 mm |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Červená |
| Model | Cylindrový |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 3,5 l |
| Pružná hadice | Ano |
| Typ nádoby na prach | sáčkový |
| Typ trubice | Teleskopický |
| Ergonomie | |
| Automatický navíječ kabelu | Ano |
| Délka šňůry | 6 m |
| Držadlo | Ano |
| Indikátor naplnění prachového sáčku | Ano |
| Regulace výkonu | na vysavači |
| Typ ovládání | Otočné |
| Úložný prostor pro kabel | Ano |
| Umývatelný filtr | Ano |
| Výkon | |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Dirt separating method | Filtrování |
| Hlučnost | 76 dB |
| Pracovní dosah | 9 m |
| Správné použití | Domácí |
| Třída reemise prachu | A |
| Třída účinnosti vysávání koberců | B |
| Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlah | A |
| Vysávání | suché |
| Vzduchový filtr | Omyvatelný Hygiene Filter |
Popis Electrolux PowerForce EPF61RR
Sáčkový vysavač PowerForce
Maximální výkon za rozumnou cenu: vysavače řady PowerForce
Řada PowerForce je určena všem, kdo si chtějí pořídit mimořádně výkonný a účinný vysavač, aniž by museli vybírat v nejvyšší cenové třídě.
Vysavače PowerForce patří mezi vysoce energeticky úsporné vysavače třídy A. Maximální výkon podávají na všech typech povrchů.
Vysavač je vybaven systémem PowerPro™ pro dokonalé výsledky vysávání.
Volnost pohybu zajišťuje technologie 360° Motion Technology™, která vám pomůže snadno vysávat okolo nábytku i v rozích.
Díky malým rotačním kolečkům vysajete i těžko dostupná místa.
příkon 700 W
omyvatelný hygienický filtr 12
délka přívodního kabelu 6m
akční rádius 9m
mechanická regulace výkonu
teleskopické trubky
objem prachového sáčku 3.5 l
doporučený sáček S-bag classic long performance
podlahová hubice DustPro
nesené příslušenství 2 v 1 (štěrbinová hubice a hubice na čalounění)
funkce soft start
mechanický indikátor plného prachového sáčk
horizontální a vertikální parkovací poloha
Barva červená




