Electrolux Rapido ZB6106WDT

931001 140
93 %
Alza.cz
1 723 Kč
Skladem

Parametry k Electrolux Rapido ZB6106WDT

Příkon
Doba chodu14 min
Doba nabíjení4 h
Typ baterieaku (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hloubka136 mm
Hmotnost1,31 kg
Šířka171 mm
Výška419 mm
Údaje o balení
Hloubka balení150 mm
Šířka balení205 mm
Výška balení450 mm
Vzhled
Barvašedá
Kapacita0,5 l
Výkon
Vysávánísuché, mokré

Popis Electrolux Rapido ZB6106WDT

Rapido nové generace - Bezsáčkový ruční vysavač

suché i mokré vysávání cyklónová jednotka a vodní odlučovač akumulátory Li-Ion - 7,2V dvě rychlosti čas nabíjení (h): 4 výdrž baterie vysavače - nízký výkon (min.): 14 výdrž baterie vysavače - vysoký výkon (min.): 10 nádoba na nečistoty objem 0,5l LED diodová kontrola stavu dobíjení a vybití dobíjecí stojánek s možností montáže na stěnu integrované příslušenství (stěrka, štěrbinová hubice) barva šedá metalická
Vysoce výkonná lithiová baterie TurboPower pro optimální vysávání
Vysavač Rapido Lithium byl navržen tak, aby byl rychle po ruce, když ho nutně potřebujete. Proto jsme ho vybavili dobíjecí lithiovou baterií TurboPower, která vám zajistí větší výkon po delší dobu, její kapacita časem nedegraduje a lze ji nabít za pouhé čtyři hodiny.
S technologií Wet/Dry™ vysajete vše, co vám přijde do cesty
Nový vysavač Rapido s technologií Wet/Dry™ vysává i tam, kde jiné vysavače svou práci musely vzdát – v suchém i mokrém prostředí. Ať už se vysypala mouka nebo rozlila voda, vysavač Rapido se o to rychle postará – je pro takové situace nejlepším společníkem.
Kolečka Soft Steer™ usnadňují vysávání a chrání choulostivé povrchy
Nová kolečka Soft Steer™ chrání vás i vaši domácnost: odlehčují vašim pažím a rukám, usnadňují pojíždění s vaším vysavačem Rapido a zároveň zabraňují nasátí tkanin do vysavače. A protože jsou tato kolečka obzvláště měkká, zabraňují také poškrábání choulostivých povrchů.

add