Electrolux Rapido ZB6114BO

Alza.cz
2 499 Kč
Skladem

Parametry k Electrolux Rapido ZB6114BO

Příkon
Doba chodu25 min
Doba nabíjení4 h
Napájecí zdrojBaterie
Napětí baterie14,4 V
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hloubka419 mm
Hmotnost1,13 kg
Šířka136 mm
Výška171 mm
Ergonomie
Indikace potřeby nabitíAno
Údaje o balení
Hloubka balení150 mm
Šířka balení205 mm
Výška balení450 mm
Vzhled
BarvaČerná, Červená
Kapacita0,5 l
Typ nádoby na prachBezsáčkové
Výkon
Vysávánísuché

Popis Electrolux Rapido ZB6114BO

Bezsáčkový ruční vysavač Rapido nové generace

suché vysávání cyklónová jednotka - dvojitá filtrace akumulátor Li-ion - 14,4 V (1500 mAh) čas nabíjení: 4 h výdrž baterie vysavače - nízký výkon 25 min. výdrž baterie vysavače - vysoký výkon 13 min. dvě rychlosti nádoba na nečistoty o objemu 0,5l LED diodová kontrola stavu dobíjení dobíjecí stojánek s možností montáže na stěnu integrované příslušenství (štěrbinová hubice, kartáček) Barva fialová metalická
Specifikace

Indikace potřeby nabití: Modré světélko indikuje potřebu nabití vysavače. Bezdrátový, akumulátorový dobíjecí vysavač: Vysavač má dobíjecí baterii. Je tedy přenosný a vhodný pro rychlé a snadné použití. Snadné vyprazdňování vysavače: Použijte hadici z vašeho hlavního vysavače pro rychlé, snadné a hygienické vyprázdnění nádobky na špínu, nebo uvolněte nádobku a vyprázdněte ji manuálně. Přislušenství Rapido: Místa, které mohou být vysávány se rozšiřují s přídavnými nástavci. Na dotek měkká rukojeť: Měkká rukojeť pro snadný a pohodlný úchyt. Funkce čištění filtru Snap Clean: Funkce čištění filtru Snap Clean usnadňuje údržbu a pomůže vám udržet vysavač Ergorapido v co nejlepším stavu. Kolečka Soft Steer™ usnadňují vysávání a chrání choulostivé povrchy.
Integrovaná hubice Easy Reach™ pro vysávání v obtížně přístupných prostorech na jeden zátah
Zapomeňte na přerušování práce a těžkopádné výměny různých hubic, když se potřebujete dostat do rohů, mezi polštáře pohovky nebo do zásuvek v kuchyňské lince.
Integrovanou štěrbinovou hubici Easy Reach™ lze vytáhnout přímo během vysávání a příště už tedy nebudete muset práci přerušovat.