Electrolux ULTRA Power EUP84DB

Datart.cz
5 999 Kč
Skladem

Parametry k Electrolux ULTRA Power EUP84DB

Hmotnost a rozměry
Hloubka160 mm
Hmotnost3,1 kg
Hmotnost (bez příslušenství)2,95 kg
Šířka265 mm
Výška1090 mm
Příkon
Doba chodu80 min
Doba nabíjení5 h
Indikace potřeby nabitíAno
Napájecí zdrojBaterie
Napětí baterie32,4 V
Typ baterieLithium-ion (Li-ion)
Obsah balení
Nabíjecí základnaAno
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku0,8 l
Vzhled
BarvaČerná
Objem prachové nádoby/sáčku0,8 l
Odnímatelný ruční vysavačNe
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Ergonomie
Pozice pro skladováníAno
Výkon
Dirt separating methodFiltrování
Hlučnost82 dB
VysáváníSuchý
Vzduchový filtrCyklónový

Popis Electrolux ULTRA Power EUP84DB

Bezsáčkový tyčový vysavač s rotačním kartáčem ULTRA Power

patentovaný systém BRUSH ROLL CLEAN (zajistí jednoduché vyčištění rotačního kartáče) cyklónová jednotka LED diody integrované v podlahové hubici pro přehledný úklid akumulátory SonyLi-Ion - 32,4V(1500 mAh) postačí pro nepřetržitý úklid v délce trvání až 80min samostatě stojící parkovací poloha nádoba na nečistoty o objemu 0,8l dobíjecí stojánek LED diodová kontrola stavu akumulátoru barva tmavě modrá
Výkon

Čas nabíjení (h): 5 Výdrž baterie vysavače - nízký výkon (min.): 80 Výdrž baterie vysavače - normální výkon (min.): 30 Výdrž baterie vysavače - vysoký výkon (min.): 17 Hluk (dB): 82
Hubice PerformancePro™
Díky aerodynamicky tvarované hubici PerformancePro™ a inovativnímu řešení ventilátoru motoru vysavač Ultrapower vyniká svým sacím výkonem. Podává tak skvělý výkon na pevných podlahách i kobercích. Díky intenzivnímu sacímu výkonu ve spojení s mimořádně dlouhou dobou provozu zvládnete vysát celou domácnost na jeden zátah.

Lithiová baterie TurboPower s dlouhou výdrží
Vysoce výkonná lithiová baterie TurboPower vydrží dvakrát déle než niklové baterie a poskytuje tak vyšší výkon po delší dobu, navíc je lehčí a snadněji se s ní manipuluje. Výměna baterie je snadná, rychle se dobíjí, doba provozu je až 75 minut a kontrolka signalizuje nutnost dobití.

Technologie BrushRollClean™
Zapomeňte na nekonečné odstraňování vlasů a vláken z kartáče vašeho vysavače. Díky patentované kartáčové technologii BrushrollClean™ to nový vysavač Ultrapower udělá za vás pouhým sešlápnutím pedálu! Vyprazdňování vysavače Ultrapower a udržování čistých filtrů je rovněž snadné díky důmyslné funkci Snap Clean.

Manévrovatelnost o 180° se systémem EasySteer™
Manévrování o 180° se systémem EasySteer™, ergonomický design, důmyslná hubice a velká zadní kolečka zajišťují při vysávání na všech typech podlah potřebnou flexibilitu a bezproblémový pohyb i otáčení. Díky dvoustupňovému režimu výkonu můžete přizpůsobit vysávání různým povrchům. Až práci dokončíte, stačí vysavač umístit zpět do nabíjecí stanice.

LED osvětlení DustSpotter™
Hubice vysavače Ultrapower umožňuje manévrování o 180° a navíc je vybavena osvětlením LED pro dokonalé vysávání. Vždy tak uvidíte, co přesně a kde vysáváte, a nic vám tak neunikne ani v těch nejtmavějších zákoutích.