Recenze ETA Manoa 1501 90000

 
831001 123
83 %
recenze
  • velký akční radius
  • prodloužená záruka
  • hepafiltr
  • malý objem sáčku
  • překlápí se v parkovací poloze

Recenze vysavače ETA Manoa 1501 90000

Podlahový sáčkový vysavač ETA Manoa 1501 90000 patří ke střední třídě vysavačů. Ačkoli se značka jeví dnes jako tradiční česká, s Etou z vašeho mládí a dětství nemá již pranic společného. V tuto chvíli je ETA pouze obchodní značkou pro výrobky vyráběné v Číně, i přesto je poskytována na výrobek záruka 5 let. Středně velký vysavač je taktéž určen pro menší byty s velikostí plochy do 70m2.

Umístění ovládacích prvků je u tohoto vysavače tradiční. Velká ovládací tlačítka umístěná na bocích se snadno ovládají dotykem, je možné i použít našlápnutí.  Velkým otočným kolíkem pak nastavujete výkon vysavače. Samotný výkon motor je pak dostačující pro všechny povrchy, příkon vysavače je pak jen 900W a je velice úsporný.

Ačkoli se jedná o malý vysavač, je jeho akční rádius 11 m, bez problému tedy vysajete i větší místnosti. Objem sáčku 3l patří k menším, pokud tedy pořídíte do většího bytu, počítejte s častější výměnou.  Dostupnost sáčků je poměrně dobrá a je možné je zakoupit ve většina obchodů. Vysavač je vhodný taktéž pro alergiky díky hepa filtru třídy H12. Tento filtr je však potřeba cca 2x ročně měnit, aby byla zachována jeho účinnost.

Společně s vysavače obdržíte v krabici standardní přepínatelnou hubici pro tvrdé podlahy i koberce, štěrbinovou hubici a polštářovou hubici na polstrování. Výrobce taktéž přibalil hubici pro tvrdé podlahy, která je vhodná pro parkety, plovoucí podlahy, pvc i plovoucí podlahy. Obdržíte taktéž dva sáčky a adaptér pro sáčky unibag.

Velká kolečka z měkčeného plastu bez problému přejíždí prahy i ochrání váš nábytek. Pohodlné držadlo pak umožní přenášení vysavače. Dvě parkovací polohy jsou pak určeny pro bezpečné skladování.