ETA Orbito 1509 90010

Datart.cz
1 999 Kč
Skladem

Parametry k ETA Orbito 1509 90010

Příkon
Maximální příkon850 W
Třída energetické účinnostiB
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka370 mm
Hloubka balení300 mm
Hmotnost6,0 kg
Hmotnost včetně balení8,0 kg
Šířka280 mm
Šířka balení460 mm
Výška330 mm
Výška balení400 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku1,5 l
Typ nádoby na prachbezsáčkový
Typ trubicekovová teleskopická
Ergonomie
Délka šňůry5 m
Regulace výkonuna madle
Výkon
Hlučnost78 dB
Pracovní dosah8 m
Třída reemise prachuA
Třída účinnosti vysávání kobercůE
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahA
Vysávánísuché
Vzduchový filtrmikrofiltr

Popis ETA Orbito 1509 90010

Podlahový vysavač ETA Orbito je osazený ECO motorem s nižším příkonem pro úsporu elektrické energie. Zároveň má vysokou účinnost vysávání. Je tedy dostatečně účinný pro každodenní úklid. Vysavač disponuje speciální bezsáčkovou nádobou, která postupně zachycuje nečistotu. Cyklónový filtrační systém v kombinaci s HEPA filtrem č. 12, mnohonásobně vrstveným textilním filtrem a výfukovým molitanovým filtrem účinně odfiltruje i ty nejjemnější prachové částečky.

Akční rádius 8 m vám dovolí pohodlně uklidit i větší místnosti. Otočné přední kolečko o 360° zajistí plynulý a snadný pohyb do všech stran a zadní stabilizační kolečko zase zajistí vyšší stabilitu v případném pohybu ve vertikální poloze. Samozřejmostí jsou měkčená pojezdová kolečka, která jsou šetrná ke všem druhům hladkých podlah. Úroveň sacího výkonu mechanicky upravíte na rukojeti sací hadice. Ochrana proti přehřátí motoru – aktivně ochrání el. motor před případným poškozením. Praktické rozměry a nízká hmotnost spotřebiče umožňují snadné skladování a jednoduchou manipulaci – s tím vám pomůže také praktické madlo.

Součástí balení je bohaté příslušenství. Univerzální podlahová hubice – přepínání pro vysávání koberců nebo pro tvrdé podlahy. Kovová teleskopická trubice, polštářová hubice šetrně vysaje měkké textilní povrchy. Štěrbinovou hubici oceníte při vysávání v těžko přístupných místech, např. za nábytkem, v žebrech radiátorů apod. Kartáček s jemnými štětinkami vám pomůže při úklidu na místech, kde se potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin.

Unikátní a netradiční design je třešničkou na dortu tohoto vysavače, práce s ním tak bude jedna radost.

ETA na tento produkt poskytuje prodlouženou záruku 3 roky na motor. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE .