Gorenje Flamenco VCEA23FGS

Parametry k Gorenje Flamenco VCEA23FGS

Příkon
Maximální příkon700 W
Třída energetické účinnostiA
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení310 mm
Hmotnost včetně balení4,8 kg
Šířka balení450 mm
Výška balení240 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku3 l
Typ nádoby na prachsáčkový
Typ trubicekovová teleskopická
Ergonomie
Délka šňůry8 m
Regulace výkonuna vysavači
Výkon
Hlučnost78 dB
Max. podtlak15,6 kPa
Pracovní dosah10,5 m
Třída reemise prachuA
Třída účinnosti vysávání kobercůD
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahB
Vysávánísuché
Vzduchový filtrHEPA 1 ks

Popis Gorenje Flamenco VCEA23FGS

Vysavač se sáčky na prach Flamenco

Energetická třída: A Příkon: 700 w Materiál trubice: Hliníková teleskopická trubice 90 cm Univerzální hubice HEPA filtrace Sáček s mikrofiltrem Akční rádius: 10,5 m Elektronická regulace výkonu s posuvným tlačítkem Umístění ovládání: Ovládání na spotřebiči Postupný rozběh motoru Soft start Maximální sací podtlak: 15,6 kPa HEPA filtrace Průtok vzduchu: 30,7 L/s Objem sáčku na prach: 3 l Pogumovaná kolečka Počet koleček: 3 Délka připojovacího kabelu: 8 m Způsob uskladnění: Vertikální nebo horizontální Umístění ovládání: Ovládání na spotřebiči Turbo kartáč Rukojeť pro přenášení Držák sací trubky Papírové prachové filtry: 3 Počet plátěných sáčků: 1 Navíjecí kabel Ukazatel naplnění sáčku Rozměry (šxvxh): 45,5 × 24 × 31,5 cm Netto váha: 4,8 kg Barva: Zelená
HEPA filtrace
Eliminuje až 99,95% částic ze vzduchu.
HEPA filtr eliminuje až 99,95% částic ze vzduchu, včetně pylu a roztočů, což je nezbytné pro ty, kteří trpí astmatem nebo alergií. Všechen vzduch nasáván pomocí vysavače se protlačí HEPA filtrem, kde jsou částice prachu a nečistot zadrženy na filtračních vláknech.

SmartParking
Inteligentní skladovací systém
Vysavače jsou vybaveny speciálním odkládacím držákem, který jednoduše a pohodlně drží hubici nebo sací trubici během přestávky při vysávání, nebo po uložení do skříně. Stačí vložit trubici do otvoru, kde bude bezpečně čekat na další použití.

5 BagsExtra
5 přiložených sáčků
Jakmile si koupíte vysavač gorenje, můžete vysát až 17,5 litru prachu bez příplatku, s novým vysavačem vám dáváme navíc i pět sáčků: tři jednorázové papírové sáčky, jeden látkový sáček pro opakované použití a jeden sáček s mikrofiltry pro maximální filtraci prachu.

Dokoupitelné příslušenství:
Sáčky do vysavače GB2 431822 (GOR320047)