Parametry k GORENJE GS541D10W PowerDrive
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 600 mm |
| Hloubka balení | 650 mm |
| Hmotnost | 40 kg |
| Hmotnost včetně balení | 45 kg |
| Šířka | 448 mm |
| Šířka balení | 485 mm |
| Výška | 845 mm |
| Výška balení | 875 mm |
| Příkon | |
| Energy consumption per 100 cycles | 72 kWh |
| Energy efficiency scale | A až G |
| Spotřeba vody na cyklus | 9,5 l |
| Třída energetické účinnosti | D |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Vzhled | |
| Appliance placement | Stojací |
| Barva dveří | Bílá |
| Připraveno na zakázkové panely | Ne |
| Velikost produktu | Úzká (45 cm) |
| Vestavěný displej | Ano |
| Wi-fi ovládání | Ne |
| Výkon | |
| Časovač odloženého startu | Ne |
| Doba cyklu | 190 min |
| Funkce Aquastop | Ano |
| Hlučnost | 45 dB |
| Mycí programy | Auto 45–65 °C, Bio, Sklo/jemný, Hygiena, Intensive 70°C, Rychlý |
| Noise emission class | C |
| Počet programů | 5 |
| Počet sad | 11 jídelních sad |
| Teplota (max) | 60 °C |
| Ergonomie | |
| Zbývající čas indikace | Ano |
Popis GORENJE GS541D10W PowerDrive
Myčka GORENJE GS541D10W PowerDrive: Myčka GORENJE GS541D10W PowerDrivePokud chcete mít co nejdříve klid od nádobí po slavnostním obědě, vložte jej do myčky GORENJE GS541D10W a zapněte hodinový program spolu s funkcí SpeedWash. Myčka umyje nádobí za pouhých 15 minut. Snadno a rychle se tak zbavíte většího množství méně zašpiněného nádobí. Ovládací panel myčky Gorenje skýtá skvělý přehled a kontrolu nad zvoleným programem. Jednoduše si vyberete ten správný a navíc upravíte i další speciální nastavení. Myčka pojme až 11 sad nádobí.Pojme až 11 sad nádobíFunkce TotalDry - automatické pootevření po skončení cykluAutomatický programFunkce SpeedWashNízká spotřeba energieSpadá do energetické třídy DRychlý program umyje nádobí již za 15 minutKoše si můžete přizpůsobit podle svých potřebPříborová zásuvkaBezpečnostní funkce AquaStopInvertorový motor PowerDriveECO programOdložený start TotalDry 15minutový program...









