Parametry k Gorenje W 6543/S
| Příkon | |
| Energy efficiency class (old) | A+++ |
| Roční spotřeba energie při praní | 153 kWh |
| Roční spotřeba vody při praní | 10270 l |
| Spotřeba energie | 0.79 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,07 W |
| Spotřeba vody na cyklus | 49 l |
| Třída energetické účinnosti | A+++ |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 440 mm |
| Hloubka balení | 515 mm |
| Hmotnost | 62,0 kg |
| Hmotnost včetně balení | 64,0 kg |
| Šířka | 600 mm |
| Šířka balení | 640 mm |
| Výška | 850 mm |
| Výška balení | 920 mm |
| Ergonomie | |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Barva dveří | Bílá |
| Objem bubnu | 42 l |
| Provedení | volně stojící |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Typ displeje | LED |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Uchycení dveří | Levý |
| Vestavěný displej | Ano |
| Výkon | |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu | 181 min |
| Hlučnost | 56 dB |
| Hlučnost praní | 56 dB |
| Kapacita bubnu | 6 kg |
| Maximální doba cyklu | 195 min |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | Ano |
| Počet programů | 23 |
| Třída účinnosti mytí | A |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Úroveň hluku (při točení) | 72 dB |
| Washing programs | Hygienické/antialergické, Černá, Bavlna, Ruční/vlna, Rychlý, Umělé hmoty |
| Zbytková vlhkost | 50 % |
| Programy praní | |
| Program praní párou | Ne |
Popis Gorenje W 6543/S
Ovládání:
SensorIQ – 23 programů
LED displej
Zobrazení zbytkového času
Odložení startu
Volba stylu praní SensoCARE:
NormalCARE
EcoCARE
TimeCARE
AllergyCARE
Redukce počtu otáček
Programy:
Bavlna, Syntetika/Mix
Vlna, Ruční praní
Dodatečné programy:
Rychlý, UltraWhite
PerfectBlack, Odstředění
Máchání, Aviváž
Oblíbené (2), NightWash
Bio, Sport
Funkce:
Předpírka
Zvýšení hladiny vody SterilTUBE
Čerpadlo stop
Nastavení teploty
Výbava:
OptiDRUM (namáčení z vrchu - 3D lopatka)
FuzzyLOGIK množstevní automatika
ECO systém (100% využití pracího prostředku)
Total Weight Control – detekce množství prádla
Zvukový signál
Bezpečnostní systémy:
Systém kontroly stability (SCS)
Ochrana proti přetečení
Regulace množství pěny
Dětský zámek
Časový zámek dveří
Servisní diagnostika
Technické parametry:
Energetická třída A+++
Účinnost odstředění: B
Max. počet otáček: 1400 rpm
Zbytková vlhkost: 51%
Spotřeba en/vody (bavlna 60°): 0,79 kWh / 49 l.
Jmenovitá kapacita (bavlna): 6 kg
Rozměry (š×v×h): 60 × 85 × 44 cm
Hmotnost 62 kg

