Parametry k Gorenje W 7623L
| Příkon | |
| Energy efficiency class (old) | A+++ |
| Roční spotřeba energie při praní | 169 kWh |
| Roční spotřeba vody při praní | 9960 l |
| Spotřeba energie | 0.84 kWh |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,07 W |
| Spotřeba vody na cyklus | 56 l |
| Třída energetické účinnosti | A+++ |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 600 mm |
| Hloubka balení | 685 mm |
| Hmotnost | 73,0 kg |
| Hmotnost včetně balení | 75,0 kg |
| Šířka | 600 mm |
| Šířka balení | 640 mm |
| Výška | 850 mm |
| Výška balení | 920 mm |
| Ergonomie | |
| Ochrana proti přetečení | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Barva dveří | Stříbrná |
| Objem bubnu | 54 l |
| Provedení | volně stojící |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Typ displeje | LCD |
| Typ ovládání | Knoflíky, Otočné |
| Úhel otevírání dveří | 180 ° |
| Uchycení dveří | Levý |
| Vestavěný displej | Ano |
| Výkon | |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu | 181 min |
| Funkce Aquastop | Ano |
| Hlučnost | 58 dB |
| Hlučnost praní | 69 dB |
| Kapacita bubnu | 7 kg |
| Maximální doba cyklu | 195 min |
| Maximální otáčky | 1200 ot/min |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | Ano |
| Počet programů | 23 |
| Třída účinnosti mytí | A |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Úroveň hluku (při točení) | 69 dB |
| Washing programs | Hygienické/antialergické, Černá, Bavlna, Ruční/vlna, Rychlý, Umělé hmoty |
| Zbytková vlhkost | 53 % |
| Programy praní | |
| Program praní párou | Ne |
Popis Gorenje W 7623L
Automatická pračka pracující v energetické třídě A+++ s účinností odstřeďování B.
Programy UltraWhite a PerfectBlack se starají o maximální možné zachování bílé nebo černé barvy.
Má systémy zamezující úniku vody a umožňující co nejtišší provoz.
Ergonomicky navržený šikmý ovládací panel v kombinaci s velkým LCD displejem umožňuje snadnou volbu programu a dokonalý
přehled nad průběhem praní.
Kapacita prádla pro praní: 7 kg
Max. počet otáček: 1 200 ot./min
Spotřeba energie: 0,84 kWh
Spotřeba vody na jedno praní: 56 litrů

