Parametry k GORENJE WNEI84AS
| Příkon | |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 51,9 kWh |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 51,9 |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Spotřeba vody na cyklus | 48 l |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Ergonomie | |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Výkon | |
| Kapacita bubnu | 8 kg |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Maximální prací teplota | 37 °C |
| Třída hlukových emisí | B |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Účinnost oplachování | 3,7 g/kg |
| Úroveň hluku (při točení) | 76 dB |
| Washing programs | Šetrný k miminkům, Bavlna, Eco 40-60°C, Ruční/vlna, Odstřeďování, Umělé hmoty |
| Zbytková vlhkost | 53 % |
Popis GORENJE WNEI84AS
Pračka GORENJE WNEI84AS :Select brand:GORENJE WNEI84ASUnikátní WAVEACTIVE bubenPračka spadá do energetické třídy AKapacita praní činí 8 kgSteamTech šetrné ošetření párouVýkonný a tichý invertorový motor PowerDriveRychlý 59minutový programPračka GORENJE WNEI84AS zlikviduje alergenySnadné ovládání pomocí 3 jednoduchých krokůPerfektní stabilita, která tlumí vibraceKrásně voňavé a svěží prádlo díky funkci SterilTubDvířka pračky GORENJE lze otevřít až do 180 stupňůRychlý 20minutový programShirtsSteam vyvinut pro šetrné praní košilFastWashing zkrátí dobu praní včetně doplňkových služeb15 let záruka na invertorový motor po registraciPowerWash 59'Rychlý hodinový program PowerWash 59'.Buben WaveActiveBuben WaveActive zajistí citlivé zacházení s jakýmkoliv prádlem.Evropská kvalitaPračky Gorenje byly navrženy, vyvinuty a vyrobeny v Evropě.Další videaKrásně jemné a hebké prádlo bez použití avivážeV parní pračce GORENJE WNEI84AS není zapotřebí používat aviváž. O vše se totiž postará ošetření párou, které se spustí na konci vybraného...






