Parametry k HAIER HW90-BD14979EUGS
| Příkon | |
| Energetická spotřeba na 100 cyklů | 42 kWh |
| Spotřeba energie | 0,42 kWh |
| Spotřeba vody na cyklus | 46 l |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Typ konektoru | Typ F |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 570 mm |
| Hloubka balení | 636 mm |
| Hmotnost | 67 kg |
| Hmotnost včetně balení | 70 kg |
| Průměr dveří | 36 cm |
| Šířka | 590 mm |
| Šířka balení | 650 mm |
| Výška | 850 mm |
| Výška balení | 890 mm |
| Ergonomie | |
| Automatický dávkovací systém | Ano |
| Dětský zámek | Ano |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Zbývající čas indikace | Ano |
| Vzhled | |
| Barva | Bílá |
| Barva dveří | Černá |
| Door handle colour | Černá |
| Materiál bubnu | Nerezová ocel |
| Objem bubnu | 63 l |
| Otevírání dveří | Boční otevírání |
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Typ ovládání | Otočné |
| Uchycení dveří | Levý |
| Vestavěný displej | Ano |
| Země původu | Čína |
| Výkon | |
| Bluetooth | Ano |
| Časovač odloženého startu | Ano |
| Doba cyklu (rychlý program) | 15 min |
| Kapacita bubnu | 9 kg |
| Maximální doba cyklu | 228 min |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Nastavitelná teplota | Ano |
| Nastavitelný počet otáček odstředění | Ano |
| Odložený start | 24 h |
| Počet programů | 16 |
| Třída hlukových emisí | A |
| Účinnost odstřeďování | B |
| Úroveň hluku (při točení) | 65 dB |
| Washing programs | Pára |
| Funkce managementu | |
| Wi-fi ovládání | Ano |
Popis HAIER HW90-BD14979EUGS
Úzká pračka HAIER HW90-BD14979EUGS:HaierCandyHoover Úzká pračka s předním plněnímHAIER HW90-BD14979EUGSPračka HAIER HW90-BD14979EUGS I-Pro Series 7 Plus ECO vám v pohodlí domova zajistí profesionální výsledky a skvělou úroveň praní. Jedná se o odolnou, energeticky úspornou, tichou a spolehlivou pračku, kterou ve své domácnosti oceníte. Energetická spotřeba je o 10 % nižší než ve třídě A. Každá z funkcí pračky HAIER HW90-BD14979EUGS I-Pro Series 7 Plus ECO byla navržena tak, aby zlepšovala výkonnost a současně snižovala spotřebu či hluk, šetřila váš čas, a dokonce vám prostřednictvím funkce i-Time umožnila doladění doby pracího cyklu podle vašich potřeb. Praktické vnitřní osvětlení bubnu vám posvítí na vaše prádlo, program Refresh osvěží, zbaví zápachu, desinfikuje a sterilizuje prádlo a díky funkci Smart Dual Spray se po praní pračka sama vyčistí.Klíčové vlastnosti pračky HAIER HW90-BD14979EUGS I-Pro Series 7 Plus ECOKvalitní zpracování a špičkové moderní technologieÚsporné praní - o 10 % účinnější než standardní pračka třídy...






































