Recenze Hoover JAZZ SM156DPN4 01

761001 56
76 %
recenze
  • baterie s velkým výkonem
  • bohaté příslušenství
  • NIHM baterie
  • pouze pro suché vysávání
 

Recenze vysavače Hoover JAZZ SM156DPN4 01

Akumulátorový ruční vysavač Hoover JAZZ SM156DPN4 patří k nejlepším modelům na trhu. Vysoký výkon, dlouhá doba vysávání a účinná filtrace je doménou tohoto výrobků americké značky.

Napětí baterie tohoto vysavače je úctyhodných 15,6V, což patří k nejlepším hodnotám v této kategorii. Díky kvalitnímu akumulátoru vysavač nabízí až 17 minut nepřetržitého vysávání. Doba nabíjení je cca 16 hodin. Baterie jsou typu NIHM, tedy je vhodné je nabíjet až při vybití, nedochází pak ke snížení kapacity baterií. Kapacitu baterie znázorňuje malý displej.

Vysavač je bezsáčkový, pro pravidelnou údržbu postačí pravidelně vysypat nádobu o objemu 0,5l a omýt pod tekoucí vodou mikrofiltr, který zachytává nejjemnější prachové částice. Vysavač je určen pouze pro suché vysávání. Vysavač taktéž dosahuje hodnot hepafiltru třídy 10, která je pro tyto vysavače neobvyklá.

Hubice je vybavena gumový váleček, který usnadňuje vysávání a hubice po povrchu snadno klouže. Součástí dodávky je i bohaté příslušenství. Společně s vysavačem obdržíte štěrbinovou hubici, prachový kartáč a malou turbohubici, pro čalouněné povrchy. Taktéž obdržíte držák na stěnu, ve kterém je možné vysavač jednoduše dobíjet.

Tento typ vysavače je určen jako pomocník v domácnosti pro rychlé odstranění nečistoty bez nutnosti řešit kabel a mít přístroj vždy při ruce.  Akumulátorový vysavač však nikdy nemůže nahradit klasický podlahový vysavač, bez problému však nahradí smetáček a lopatku.