Parametry k Hoover Telios Plus TE76PAR 011
| Technické detaily | |
| Délka kabelu | 6 m |
| Příkon | |
| Maximální příkon | 700 W |
| Napájecí zdroj | AC |
| Nastavitelný výkon | Ano |
| Roční spotřeba energie | 27 kWh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 303 mm |
| Hloubka balení | 325 mm |
| Hmotnost | 6,3 kg |
| Hmotnost (bez příslušenství) | 4,2 kg |
| Hmotnost včetně balení | 6,5 kg |
| Šířka | 242 mm |
| Šířka balení | 525 mm |
| Výška | 443 mm |
| Výška balení | 310 mm |
| Další charakteristiky | |
| Úložný prostor pro příslušenství | Ano |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Modrá |
| Certifikace | CE |
| Materiál kol | Guma |
| Materiál trubky | Kov |
| Model | Bubnový vysavač |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 3,5 l |
| Počet kol otočných o 360° | 1 kolo/kola |
| Pružná hadice | Ne |
| Typ nádoby na prach | sáčkový |
| Typ prachového sáčku | EPA |
| Typ trubice | kovová teleskopická |
| Ergonomie | |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Délka šňůry | 6 m |
| Držadlo | Ano |
| Easy to empty container | Ne |
| Indikátor naplnění prachového sáčku | Ano |
| Regulace výkonu | na vysavači |
| Úložný prostor | Ano |
| Umývatelný filtr | Ano |
| Výkon | |
| Alergická péče | Ne |
| Dirt separating method | Filtrování |
| Hlučnost | 66 dB |
| Pracovní dosah | 9 m |
| Silver ion technology | Ne |
| Správné použití | Domácí |
| Třída reemise prachu | A |
| Třída účinnosti vysávání koberců | A |
| Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlah | A |
| Vysávání | suché |
| Vzduchový filtr | EPA |
| Obsah balení | |
| Brushes included | Kartáč na parkety |
| Hubice na čalounění | Ano |
| Kartáčový nástavec | Ano |
| Prachový kartáč | Ano |
| Štěrbinový nástavec | Ano |
Popis Hoover Telios Plus TE76PAR 011
Vysavač pro všechny typy podlah
Omyvatelný výfukový filtr EPA
Parketová hubice
Kobercová a podlahová hubice
360 ° otočné připojení hadice
Variabilní řízení výkonu posuvníkem
Pogumovaná kola
Teleskopická prodlužovací kovová trubka
EPA sáček
Kapacita sáčku 3,5l
Indikátor kontroly naplnění sáčku
Délka kabelu 6 m
Pracovní rádius 9 m
Tlačítko automatického navíjení kabelu
Pohodlné integrované příslušenství na těle:
Štěrbinová hubice
Prachový kartáč
Nábytková hubice
















