Hyundai DTC657DW8

971001 8
97 %
Alza.cz
5 590 Kč
Skladem

Parametry k Hyundai DTC657DW8

Hmotnost a rozměry
Hloubka balení555 mm
Šířka balení605 mm
Výška balení503 mm
Příkon
Spotřeba vody na cyklus6 l
Třída energetické účinnostiA+
Vzhled
Vestavěný displejAno
Výkon
Odložený startAno h
Počet programů7
Třída účinnosti mytíA
Třída účinnosti sušeníA
Ergonomie
Automatické otevírání dveříNe

Popis Hyundai DTC657DW8

Malá stolní myčka nádobí Hyundai je skvělým pomocníkem pro malé domácnosti, kanceláře nebo firemní kuchyňky. Pokud máte malou domácnost a čekali byste několik dní, než se Vám naplní velká myčka, tak je pro Vás tato menší varianta ta pravá, a hlavně hygieničtější. Jelikož ji zaplníte rychleji, bakterie se nemají možnost dlouho množit, nerozvinou se plísně, a tak myčka nebude zapáchat a zůstane hygienicky čistá.

Model HYUDTC657DW8 nabízí prostor pro 6 sad nádobí a úspornou energetickou třídu A+. Představuje tak šetřivou variantu klasické myčky. Ovládání je elektronické, panel je vybaven přehledným LED displejem a samotné nastavení je pak velmi intuitivní. Myčka dává na výběr ze sedmi programů, díky nimž bude nádobí krásně čisté. Na příklad určitě potěší samostatný program pro mytí skla, ECO program nebo funkce odložený start, se kterou máte možnost posunout proces mytí o 1-24 hodin. Nádobí tak bude hotové přesně tehdy, kdy potřebujete.

Z bezpečnostního hlediska určitě stojí za zmínku pojistka proti přetečení a skryté topné těleso. Tichý chod (49 dB(A)) je samozřejmostí a velké plus představuje i samočistící mikrofiltr.