Hyundai VC 004 R

941001 6
94 %

Parametry k Hyundai VC 004 R

Příkon
Maximální příkon1200 W
Třída energetické účinnostiD
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka230 mm
Hloubka balení290 mm
Hmotnost4,1 kg
Hmotnost včetně balení5,0 kg
Šířka335 mm
Šířka balení425 mm
Výška215 mm
Výška balení260 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku2 l
Typ nádoby na prachsáčkový
Typ trubicekovová teleskopická
Ergonomie
Regulace výkonuna vysavači
Výkon
Hlučnost79 dB
Pracovní dosah8 m
Třída reemise prachuG
Třída účinnosti vysávání kobercůD
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahB
Vysávánísuché
Vzduchový filtrmikrofiltr

Popis Hyundai VC 004 R

Spolehlivý, úsporný a překvapivě silný

Model VC 004R v červené barvě v kombinaci s doplňkovou stříbrnou barvou představuje krásný model sáčkového vysavače Hyundai. Je vybaven úsporným ECO motorem o příkonu 1200 W. Na své skromné rozměry je překvapivě silný a snadno si tak poradí i s náročnějším úklidem. Sací výkon lze regulovat pomocí levého otočného spínače na těle vysavače. Regulaci oceníte především v případě, že je nutno opatrně vysát prach z poliček, knih a jiných členitých nebo náchylných míst.

Přizpůsobivý pomocník do každé malé domácnosti

Ukazatel plnosti prachového sáčku ukáže, kdy je potřeba sáček vyměnit. Kapacita prachového sáčku je 2 l. Filtraci těch nejjemnějších prachových částic zajišťují dva mikrofiltry, a to motorový vstupní filtr a výfukový filtr. Dalším praktickým doplňkem vysavače je kovová teleskopická trubice, kterou si nastavíte do požadované výšky a jednoduše si poradíte s pavučinami u stropu, u okenních rámů nebo nečistotami ve špatně dostupných rozích a zákoutích.

Pohodlný dosah, snadné uskladnění a šikovné pšíslušenství

Pětimetrový napájecí kabel poskytuje celkový akční rádius vysavače až 8 m. Proto není nebude potřeba časté přepojování. Vysavač je celkově malý a lehký. Díky tomu se pro něj vždy najde skladovací místo. Uskladnění usnadňuje i možnost parkovat vysavač ve dvou různých polohách.

Kromě základní podlahové hubice s výsuvným kartáčem, naleznete v balení také štěrbinovou hubici a kartáček s jemnými štětinami, aby Váš úklid byl ještě účinnější, snadný a hlavně efektivní.