Hyundai VC 006

901001 4
90 %

Parametry k Hyundai VC 006

Příkon
Maximální příkon1200 W
Třída energetické účinnostiD
Vstupní střídavé napětí230 V
Hmotnost a rozměry
Hloubka230 mm
Hloubka balení290 mm
Hmotnost3,9 kg
Hmotnost včetně balení4,8 kg
Šířka330 mm
Šířka balení435 mm
Výška215 mm
Výška balení255 mm
Vzhled
Objem prachové nádoby/sáčku2 l
Typ nádoby na prachsáčkový
Typ trubiceplastová
Ergonomie
Regulace výkonuna madle
Výkon
Hlučnost79 dB
Pracovní dosah8 m
Třída reemise prachuG
Třída účinnosti vysávání kobercůD
Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlahB
Vysávánísuché
Vzduchový filtrmikrofiltr

Popis Hyundai VC 006

Model Hyundai VC 006 představuje spolehlivou sílu do Vaší domácnosti. Díky ECO motoru se sníženým příkonem 1 200 W ušetříte elektrickou energii při plném zachování skvělého sacího výkonu.

Sací výkon lze lehce upravit pomocí mechanické regulace přímo na rukojeti sací hubice. Toto využijete především pokud je potřeba opatrné odstranění prachu z nepřehledných a členitých povrchů na příklad v knihovně, na poličkách nebo z obrazů.

Pro běžnou domácnost je akční rádius 8 m velmi pohodlný. Napájecí kabel pak není nutno vícekrát přepojovat do jiné zásuvky. Nečistoty se sbírají do prachového sáčku o objemu 2 litry. Po skončení úklidu se kabel pomocí tlačítka automaticky navine do těla vysavače. Snadnou manipulaci a plynulý pohyb zajišťuje přední kolečko otočné o 360 °.

Skladování je snadné nejen díky tomu, že vysavač má skromné rozměry a je lehký, ale také díky možnosti parkování v horizontální i vertikální poloze. Pro obě polohy je vysavač vybaven úchopem na ukotvení hubice.

Mezi přibaleným příslušenstvím naleznete univerzální podlahovou hubici s výsuvným kartáčem, štěrbinovou hubici, se kterou se pohodlně dostanou nečistoty z hůře přístupných úzkých prostor a kartáček s jemnými štětinkami, který efektivně zbaví vaše knihy, obrazy, poličky i květiny prachu.