Parametry k Hyundai VC 012
| Příkon | |
| Maximální příkon | 1200 W |
| Třída energetické účinnosti | D |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 255 mm |
| Hloubka balení | 305 mm |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Hmotnost včetně balení | 5,8 kg |
| Šířka | 375 mm |
| Šířka balení | 440 mm |
| Výška | 230 mm |
| Výška balení | 290 mm |
| Vzhled | |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 1 l |
| Typ nádoby na prach | bezsáčkový |
| Typ trubice | kovová teleskopická |
| Ergonomie | |
| Délka šňůry | 5 m |
| Regulace výkonu | na vysavači |
| Výkon | |
| Hlučnost | 79 dB |
| Pracovní dosah | 8 m |
| Třída reemise prachu | G |
| Třída účinnosti vysávání koberců | D |
| Třída účinnosti vysávání tvrdýh podlah | A |
| Vysávání | suché |
| Vzduchový filtr | HEPA 2 ks |
Popis Hyundai VC 012
Bezsáčkový vysavač Hyundai VC 012 je vybaven ECO motorem, který vyniká svou úsporností a ve své kategorii také vysokým sacím výkonem.
Na první pohled zaujme industriálním designem, velkými měkčenými koly, které nepoškrábou podlahu a ergonomickým rozvržením ovládacích prvků. Rozměry včetně hmotnosti patří k nižším, což přispívá ke komfortu při vysávání i lepšímu skladování vysavače.
Vysavač je vybaven el. regulací a účinnou filtraci zajišťují dva HEPA filtry. Transparentní nádoba zajišťuje okamžitý přehled o plnosti nádoby o objemu 1 l. Samozřejmostí je automatické navíjení kabelu.
Příslušenství vysavače zahrnuje univerzální podlahovou hubici s výsuvným kartáčem, polštářovou hubici, která šetrně vysaje měkké textilní povrchy, jako je čalounění či polštáře. Dále kartáček s jemnými štětinkami, který pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin. Kovová teleskopická trubice zajišťuje dostatečnou odolnost a umožňuje ideální nastavení výšky pro komfortní vysávání.
Akční rádius vysavače je 8 metrů.

